Povezane vesti

"Ja pevam i za Srbe i za albance" - Ovako se Selma pravda nakon pokazivanja dvoglavog orla i skandaloznog snimka!

"Ja pevam i za Srbe i za albance" - Ovako se Selma pravda nakon pokazivanja dvoglavog orla i skandaloznog snimka!

Mondo 25.11.2023
Selma Bajrami oglasila se ponovo nakon što je do javnosti dospeo snimak na kom peva na albanskom. Selma Bajrami oglasila se ponovo nakon što je do javnosti dospeo snimak na kom peva na albanskom. Pevačica Selma Bajrami koja neretko nastupa u Beogradu i… »
Albanski orao i pesma "Valle Kosovare": Skandal Selme Bajrami - šta je pevala dok je pokazivala dvoglavog orla? (video)

Albanski orao i pesma "Valle Kosovare": Skandal Selme Bajrami - šta je pevala dok je pokazivala dvoglavog orla? (video)

Mondo 25.11.2023
Ovo je tekst pesme koju je pevala Selma Bajrami i pokazivala znak koji mnogi tumače kao simbol takozvane "Velike Albanije" Ovo je tekst pesme koju je pevala Selma Bajrami i pokazivala znak koji mnogi tumače kao simbol takozvane "Velike Albanije"… »
"Nije prvi put da se to dešava" Oglasio se voditelj koji se svađao sa Selmom Bajrami - Mi sve prihvatamo, nas zabranjuju

"Nije prvi put da se to dešava" Oglasio se voditelj koji se svađao sa Selmom Bajrami - Mi sve prihvatamo, nas zabranjuju

Mondo 25.11.2023
Ognjen Amidžić otkrio da nije gledao snimak na kojem se vidi kako Selma Bajrami pokazuje dvoglavog orla. Ognjen Amidžić otkrio da nije gledao snimak na kojem se vidi kako Selma Bajrami pokazuje dvoglavog orla Pevačica Selma Bajrami našla se u centru… »
Jedni je šalju u albaniju, drugi zovu u Srbiju, ali da "povede drugarice": Bura zbog Selminog orla - šta kažu kolege?

Jedni je šalju u albaniju, drugi zovu u Srbiju, ali da "povede drugarice": Bura zbog Selminog orla - šta kažu kolege?

Mondo 25.11.2023
Pevačica Maja Nikolić i njen kolega, folker Era Ojdanić, izneli svoje mišljenje o snimku koji je završio na društvenim mrežama. Pevačica Maja Nikolić i njen kolega, folker Era Ojdanić, izneli svoje mišljenje o snimku koji je završio na… »
Očigledno sam nekome smetala, pa su isplanirali linč: Selma Bajrami se ponovo oglasila - "Nikoga nisam ugrozila"

Očigledno sam nekome smetala, pa su isplanirali linč: Selma Bajrami se ponovo oglasila - "Nikoga nisam ugrozila"

Mondo 25.11.2023
Pevačica Selma Barjami poručila i da joj "njena raja iz Srbije pruža podršku" Pevačica Selma Barjami poručila i da joj "njena raja iz Srbije pruža podršku" Selma Bajrami našla se u centru skandala nakon što je na Tviteru osvanuo snimak na kojem… »
Selma Bajrami napala eru ojdanića! Našli se licem u lice, a ona burno reagovala, pevač se odmah oglasio

Selma Bajrami napala eru ojdanića! Našli se licem u lice, a ona burno reagovala, pevač se odmah oglasio

Kurir 25.11.2023
Selma Bajrami, koja je karijeru izgradila u Srbiji zahvaljujući "Grand" produkciji, pevala je šiptarima, pokazavši tom prilikom dvoglavog orla, simbol "Velike Albanije". Snimak je izazvao lavinu komentara i uveliko se komentariše da bi pevačici po… »
Selma pokazala orla a ona pevala "jači smo od Srbije": Jadranka nastupala za 2 evra, a on rekao "Novi Pazar nije Srbija"

Selma pokazala orla a ona pevala "jači smo od Srbije": Jadranka nastupala za 2 evra, a on rekao "Novi Pazar nije Srbija"

Mondo 25.11.2023
Skandal Selme Bajrami nije prvi koji je naša javnost osudila - pre nje smo imali Jadranku Barjaktarević, ali i pevača koji je kao maloletnik s bendom slavio pokolj Srba, a potom na društvenim mrežama iznosio stav da "Novi Pazar nije Srbija" Skandal… »
"Ne stidim se porekla, Nemam razloga da se bojim": Selma Bajrami se oglasila nakon pokazivanja dvoglavog orla

"Ne stidim se porekla, Nemam razloga da se bojim": Selma Bajrami se oglasila nakon pokazivanja dvoglavog orla

Blic 25.11.2023
Na mrežama je isplivao snimak na kojem Selma Bajrami na svom nastupu peva albansku pesmu "Valle Kosovare" i uz nju pokazuje dvoglavog orla. Malo je reći da su ovo mnogi osudili, a sada se poznata pevačica oglasila. - Nemam razloga da se bojim, jer… »
"Ljudi iz Srbije mi daju podršku, ne stidim se porekla, nekome sam zasmetala, sve mi se nameće" Hitno oglašavanje Selme…

"Ljudi iz Srbije mi daju podršku, ne stidim se porekla, nekome sam zasmetala, sve mi se nameće" Hitno oglašavanje Selme…

Kurir 25.11.2023
Na mrežama je isplivao snimak na kojem Selma Bajrami na svom nastupu peva albansku pesmu "Valle Kosovare" i uz nju pokazuje dvoglavog orla. Malo je reći da su ovo mnogi osudili, a sada se poznata pevačica oglasila za jedan portal. - Nemam razloga da se… »
Svi bruje o Selmi, a tek da čujete šta je nina Badrić napravila Veličala čoveka koji je bio osuđen zbog zločina nad…

Svi bruje o Selmi, a tek da čujete šta je nina Badrić napravila Veličala čoveka koji je bio osuđen zbog zločina nad…

Kurir 25.11.2023
Srbija danas bruji o Selmi Bajrami i potezu koji je napravila tokom jedne proslave. Ipak, Ognjen Amidžić se prisetio Nine Badrić i onoga što je ona napravila svojevremeno. - Nije prvi put da se to dogodi, a onda voditelji nastave da ih zovu u emisije… »
"Da li će je neko ponovo zvati u emisiju ili na nastupe": Amidžić o skandaloznom snimku Selme Bajrami na kojem pokazuje…

"Da li će je neko ponovo zvati u emisiju ili na nastupe": Amidžić o skandaloznom snimku Selme Bajrami na kojem pokazuje…

Blic 25.11.2023
Bosanska pevačica, Selma Bajrami, šokirala je sve kada je na jednom svom nastupu pokazala dvoglavog orla, a snimak sa nastupa ne prestaje da se širi mrežama. Selma je nedavno bila gost u emisiji Ognjena Amidžića, koji se oglasio nakon skandaloznog… »
Ovo je značenje pesme koju Selma Bajrami izvodi dok pokazuje dvoglavog orla! Bajramijeva veliča albansku kulturu i tradiciju

Ovo je značenje pesme koju Selma Bajrami izvodi dok pokazuje dvoglavog orla! Bajramijeva veliča albansku kulturu i tradiciju

Kurir 25.11.2023
Pevačica Selma Bajrami, koja je izjavila da je Bosanka, ali nosi poreklo sa Kosova, izazvala je burne reakcije snimkom sa nastupa na kom peva pesmu "Valle Kosovare" i pokazuje dvoglavog orla (koji mnogi tumače kao simbol velike Albanije). Deo Srba je… »
Selma Bajrami tvrdi da je Bosanka sa Kosova, a da li je? Isplivala jedina istina, evo gde je pevačica zapravo rođena

Selma Bajrami tvrdi da je Bosanka sa Kosova, a da li je? Isplivala jedina istina, evo gde je pevačica zapravo rođena

Kurir 25.11.2023
Pevačica, Selma Bajrami, danas je podigla sve na noge zbog nastupa na kom je pevala na albanskom jeziku pesmu "Valle Kosovare". Ona je tokom izvođenja ove numere pokazala šakama i prepoznatljivi znak "Velike Albanije" koji često biva protumačen kao… »
Ponovo se oglasila Selma Bajrami nakon što je isplivao snimak na kom pokazuje dvoglavog orla Pevačica poručila: "Neko je…

Ponovo se oglasila Selma Bajrami nakon što je isplivao snimak na kom pokazuje dvoglavog orla Pevačica poručila: "Neko je…

Blic 25.11.2023
Bosanska pevačica, Selma Bajrami, šokirala je sve kada je na jednom svom nastupu pokazala dvoglavog orla. Naime, Selma je pevala pesmu "Valle Kosovare" u jednom trenutku pokazala dvoglavog orla, a ceo snimak je isplivao na mrežama. Ona se oglasila za… »
"Svi znaju da mi je deda Albanac s Kosova" Oglasila se Selma Bajrami posle skandala s dvoglavim orlom: Ne vidim problem

"Svi znaju da mi je deda Albanac s Kosova" Oglasila se Selma Bajrami posle skandala s dvoglavim orlom: Ne vidim problem

Kurir 25.11.2023
Bosanska pevačica Selma Bajrami našla se u centru skandala kada je na društvenim mrežama procurio snimak na kojem pokazuje "dvoglavog orla", simbol velike Albanije. Sada se oglasila i poručila da ne vidi ništa loše što je pevala na albanskom, ali… »
Pokazuje dvoglavog orla, a zarađuje na nastupima u Beogradu! Selma peva na albanskom - Isplivao skandalozni snimak!

Pokazuje dvoglavog orla, a zarađuje na nastupima u Beogradu! Selma peva na albanskom - Isplivao skandalozni snimak!

Mondo 25.11.2023
Društvenim mrežama kruži snimka na kom Selma Bajrami peva na albanskom jeziku i pokazuje dvoglavog orla, a ovim povodom se oglasila i pevačica! Društvenim mrežama kruži snimka na kom Selma Bajrami peva na albanskom jeziku i pokazuje dvoglavog orla… »
Selma nije jedina koja jede naš hleb, a onda... Poznati kojima je zabranjen ulazak u Srbiju: Evo zbog čega su razbesneli…

Selma nije jedina koja jede naš hleb, a onda... Poznati kojima je zabranjen ulazak u Srbiju: Evo zbog čega su razbesneli…

Kurir 25.11.2023
Snimak bosanskohercegovačke pevačica Selme Bajrami na kojem pokazuje dvoglavog orla (simbol velike Albanije), uz pesmu "Valle Kosovare", razbesneo je javnost u Srbiji. Međutim, ona nije jedina poznata ličnost koja je iz regiona oberučke primljena u… »

Vesti dana »