Povezane vesti

ŠOKIRANA SAM! Pokidala SAM VEČERAS, A DOBILA SAM TAKO MALO POENA Takmičarka revoltirana ocenom žirija, Dragana je smirivala

ŠOKIRANA SAM! Pokidala SAM VEČERAS, A DOBILA SAM TAKO MALO POENA Takmičarka revoltirana ocenom žirija, Dragana je smirivala

Kurir 25.11.2023
Nakon sjajno odigrane koreografije na čuveni hit Majkla Džeksona Smooth criminal, kada su takmičari šou programa Rame uz Rame dobili sjajne kritike od žitija došao je red i na glasanje. Krajnje bodove pročitao je specijalni član žirija Saša… »
Saša Popović otkrio tajnu uspeha granda: Znao sam da će baš one privući gledaoce! Dragani uputio zamerku: Što ste me…

Saša Popović otkrio tajnu uspeha granda: Znao sam da će baš one privući gledaoce! Dragani uputio zamerku: Što ste me…

Kurir 25.11.2023
Specijalni član žirija u večerašnjem izdanju emisije Rame uz rame bio je glavni čovek Grand produkcije Saša Popović. - Upoznao sam Draganu prvi put u kancelarijama Zama u Beogradu u Domu sindikata. Nije problem doći na vrh. Veliki uspeh je… »
Šou! Saša Popović zvao plesače u zvezde granda! Ono što je video ga oduševilo: Čim završite sa Draganom Ja vas…

Šou! Saša Popović zvao plesače u zvezde granda! Ono što je video ga oduševilo: Čim završite sa Draganom Ja vas…

Kurir 25.11.2023
U večerašnoj emisiji šou programa Rame uz rame sa Draganom, plesači su prikazali koreografiju na čuveni evergrin legende popa Majkla Džeksona Smooth Criminal . Prva je svoje utiske iznela Dragana: - Podsetili ste me na onaj čuveni spot Majkla… »
"Što ste me doveli u emisiju..." Saša Popović napravio haos, obratio se direktno Dragani Mirković, poručio joj jedno

"Što ste me doveli u emisiju..." Saša Popović napravio haos, obratio se direktno Dragani Mirković, poručio joj jedno

Kurir 25.11.2023
Gost u jedanaestoj epizodi " Rame uz rame sa Draganom", koja će biti emitovana večeras od 20 sati na Kurir televiziji, biće Saša Popović, kreativni direktor Granda. Popović, koji ima decenijsko iskustva u ocenjivanju takmičara, a poznat je po… »
40 Godina bez ijedne mrlje u karijeri: Dragana Mirković otkriva tajnu kako je izbegla skandale u koje je upadalo pola estrade!

40 Godina bez ijedne mrlje u karijeri: Dragana Mirković otkriva tajnu kako je izbegla skandale u koje je upadalo pola estrade!

Kurir 25.11.2023
Dragana Mirković u jedanaestoj epizodi "Rame uz rame sa Draganom", koja će biti emitovana večeras od 20 sati na Kurir televiziji, govori o svojoj karijeri koja traje bezmalo 40 godina i to bez ijedne mrlje i skandala. - Ponosna sam kad me novinari… »

Vesti dana »