Povezane vesti

Aca Lukas: Kad sam se zaljubio u Natašu, napustio sam ženu!

Aca Lukas: Kad sam se zaljubio u Natašu, napustio sam ženu!

Svet plus 26.11.2023
Pevač Aca Lukas u svojoj knjizi "Ovo sam ja" otkriva dosta toga pa i razloge razvoda od prve supruge Cece. Kad sam se zaljubio u Natašu, napustio sam ženu... Kasnije je i Nataša našla drugog i napustila Lukasa... Lukas nije skrivao detalje svog… »
Zbog nje sam ostavio Cecu, a ona... Ovo je druga žena Ace Lukasa, pevača prevarila sa muškarcem koga SVI ZNATE (FOTO)

Zbog nje sam ostavio Cecu, a ona... Ovo je druga žena Ace Lukasa, pevača prevarila sa muškarcem koga SVI ZNATE (FOTO)

Story 26.11.2023
Turbulentni emotivni život Ace Lukasa beleži čak tri braka i tri razvoda, ipak, čini se da je pevača najviše zaboleo razvod od supruge Nataše. Kako je u svojoj knjizi "Ovo sam ja", opisao, druga žena Ace Lukasa, Nataša, sa kojom je dobio sina… »
Izlečio mu ženu, a on mu preoteo suprugu i novac! Lukas otkrio sve o manekenu iz Cecinog spota: Pljunuo sam ga, vaćaroš!

Izlečio mu ženu, a on mu preoteo suprugu i novac! Lukas otkrio sve o manekenu iz Cecinog spota: Pljunuo sam ga, vaćaroš!

Mondo 26.11.2023
Aca Lukas u svojoj knjizi prisetio se trenutka kada je došao kraj ljubavi s drugom suprugom Natašom. Aca Lukas u svojoj knjizi prisetio se trenutka kada je došao kraj ljubavi s drugom suprugom Natašom. Pevač Aca Lukas privatan život nikada nije… »
Maneken iz cecinog spota preoteo lukasu ženu: Nataša je našla drugog kome sam spasao ženu! Evo šta mu je Aca uradio…

Maneken iz cecinog spota preoteo lukasu ženu: Nataša je našla drugog kome sam spasao ženu! Evo šta mu je Aca uradio…

Kurir 26.11.2023
Pevač Aca Lukas imao je veoma turbulentan ljubavni život, pa se tako ženio i razvodio čak tri puta. Aca je sa prvom suprugom Svetlanom Vuksanović započeo romansu tokom školskih dana, a njihovo prijateljstvo preraslo je u brak. Ceca i Lukas dobili… »
"Nataša je našla drugog dok sam bio u Americi, pljunuo sam ga": Aca Lukas o drugoj bivšoj ženi i propalim brakovima…

"Nataša je našla drugog dok sam bio u Americi, pljunuo sam ga": Aca Lukas o drugoj bivšoj ženi i propalim brakovima…

Blic 26.11.2023
Pevač Aca Lukas imao je veoma turbulentan ljubavni život, pa se tako ženio i razvodio čak tri puta. Aca je sa prvom suprugom Svetlanom Vuksanović započeo romansu tokom školskih dana, a njihovo prijateljstvo preraslo je u brak. Ceca i Lukas dobili… »

Vesti dana »