Povezane vesti

Budi human fondacija je moje životno delo jer život jednog deteta nema cenu

Budi human fondacija je moje životno delo jer život jednog deteta nema cenu

Kurir 26.11.2023
Naredne godine biće deset godina od kako postoji Humanitarna fondacija "Budi human – Aleksandar Šapić", kroz nju prošlo više od 2.000 ljudi, najviše dece, i blizu 100 miliona evra, novca građana Srbije. Zato fondaciju smatram svojim životnim… »
Šapić: Humanitarna fondacija koju sam osnovao je moje životno delo jer život jednog deteta nema cenu

Šapić: Humanitarna fondacija koju sam osnovao je moje životno delo jer život jednog deteta nema cenu

Telegraf 26.11.2023
On je podsetio da je 2014. godine krenuo u promociju fondacije tako što je učestvovao u humanitarnom šou programu "Ples sa zvezdama" Naredne godine biće deset godina od kako postoji Humanitarna fondacija "Budi human – Aleksandar Šapić", kroz nju… »
Životna priča Zorana Mihajlovića kao na filmu: Život je tako namestio da smo supruga, ja i mlađi sin rođeni na isti dan

Životna priča Zorana Mihajlovića kao na filmu: Život je tako namestio da smo supruga, ja i mlađi sin rođeni na isti dan

Kurir 26.11.2023
Živeo je na Novom Zelandu pet godina. Tamo je dobio sina, stekao prijatelje za ceo život. Ali vratio se u Srbiju i svojoj velikoj ljubavi - novinarstvu. Promenio je desetak TV redakcija, da bi se danas skrasio kao glavni urednik informativnog programa… »
Šapić: Humanitarna fondacija koju sam osnovao je moje životno delo jer život jednog deteta nema cenu

Šapić: Humanitarna fondacija koju sam osnovao je moje životno delo jer život jednog deteta nema cenu

Blic 26.11.2023
- Naredne godine biće deset godina od kako postoji Humanitarna fondacija "Budi human – Aleksandar Šapić", kroz koju je prošlo više od 2.000 ljudi, najviše dece, i blizu 100 miliona evra, novca građana Srbije. Zato fondaciju smatram svojim… »

Vesti dana »