Povezane vesti

Tragično je nastradao, a ja nisam imala gde ni gde spavam ni šta da jedem: Bolna ispovest Anabela Atijas

Tragično je nastradao, a ja nisam imala gde ni gde spavam ni šta da jedem: Bolna ispovest Anabela Atijas

Story 26.11.2023
Pevačica se teških momenata u životu nerado priseća. Životna priča Anabele Atijas nije laka, a najmučniji su bili mometi kada je ostala bez doma i voljenog muškarca. - Bilo je mnogo teških momenata i u svakom periodu mog životu rekla sam da je… »
„Preko noći sam ušla u pakao, želela sam samo da umrem“: Anabela progovorila o najtežem periodu u životu, kada je…

„Preko noći sam ušla u pakao, želela sam samo da umrem“: Anabela progovorila o najtežem periodu u životu, kada je…

Nova 26.11.2023
Pevačica Anabela Atijas prošla je kroz mnoge bolne situacije u svom životu. Kao jedan od najtežih perioda izdvojila je onaj kada je ostala bez krova nad glavom i bila prepuštena samoj sebi. „Bilo je mnogo teških momenata i u svakom periodu mog… »
"Htela sam da umrem" Teška ispovest Anabele Atijas prvi put javno: Želim da me pamte ovakvu, gubitak i bol su napravili...

"Htela sam da umrem" Teška ispovest Anabele Atijas prvi put javno: Želim da me pamte ovakvu, gubitak i bol su napravili...

Kurir 26.11.2023
Pevačica Anabela Atijas podelila je sa publikom svoju tešku životnu priču, kada je ostala bez krova nad glavom, prepuštena sebi. U tom momentu izgubila je i svoju prvu, veliku ljubav. - Bilo je mnogo teških momenata i u svakom periodu mog životu… »
"Želela sam da umrem, da me nema": Anabela Atijas otvorila dušu o najtežim životnim trenucima, ostala sama na ulici bez…

"Želela sam da umrem, da me nema": Anabela Atijas otvorila dušu o najtežim životnim trenucima, ostala sama na ulici bez…

Blic 26.11.2023
Pevačica Anabela Atijas podelila je svoju tešku životnu priču, kada je ostala bez krova nad glavom, prepuštena sebi. U tom momentu izgubila je i svoju prvu, veliku ljubav. - Bilo je mnogo teških momenata i u svakom periodu mog životu rekla sam da… »

Vesti dana »