Povezane vesti

Moto GP: Banjaja odbranio šampionsku titulu

Moto GP: Banjaja odbranio šampionsku titulu

Auto blog 26.11.2023
Vozač Dukatija Frančesko Banjaja odbranio je danas šampionsku titulu u Moto GP šampionatu, posle pobede u poslednjoj trci u sezoni za Veliku nagradu Valensije. Banjaja je uoči trke imao 14 bodova prednosti u odnosu na konkurenta za titulu Horhea… »
Verstapen šampion Abu Dabija: 19. pobeda ove sezone za Holanđanina

Verstapen šampion Abu Dabija: 19. pobeda ove sezone za Holanđanina

Nedeljnik 26.11.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Abu Dabija, poslednjoj u ovogodišnjem šampionatu. Verstapen je ostvario rekordnu 19. pobedu u sezoni, 54. u karijeri, a četvrtu uzastopnu u Abu Dabiju. On je treći u… »
F1: Ferstapen pobednik Velike nagrade Abu Dabija

F1: Ferstapen pobednik Velike nagrade Abu Dabija

Auto blog 26.11.2023
Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je u poslednjoj trci sezone u šampionatu Formule 1 za Veliku nagradu Abu Dabija. Ferstapen je u Abu Dabiju stigao do rekordne, 19. pobede u sezoni, a 54. u karijeri, ovim podvigom postao je prvi vozač u… »
Verstapen: Ovo je bila neverovatna sezona

Verstapen: Ovo je bila neverovatna sezona

Radio sto plus 26.11.2023
“Ovo je bila neverovatna sezona, pomalo sam bio emotivan u poslednjem krugu. Poslednji put sam sedeo u bolidu koji mi je dao mnogo. Ponosan sam na poslednju trku, moram da zahvalim svima u Red Bulu, ovo je bila neverovatna godina. Biće teško ponoviti… »

Vesti dana »