Povezane vesti
"Počinje drugo poluvreme u borbi protiv inflacije"
Kamatica 27.11.2023
Guverner Banke Engleske Endru Bejli upozorio je da će sledeća faza rata protiv inflacije biti teška kao i da će državna monetarna politika morati da bude restriktivna kako bi se postigao cilj da seinflacija svede na dva odsto. Nagli pad inflacije… »
Guverner Banke Engleske: Rat sa inflacijom biće težak i dug, ulazimo u drugo poluvreme utakmice
Telegraf 27.11.2023
Tokom oktobra inflacija na Ostrvu pala za nešto više od dva odsto pre svega zbog cene energenata, navodi Endru Bejli za britanske medije. Guverner Banke Engleske Endru Bejli upozorio je da će „sledeća faza“ rata protiv inflacije biti teška… »
Vesti dana »
![Blokade i tišina za stradale u Novom Sadu - taksisti vratili studente iz Kragujevca, doček u Nišu, Kraljevu, Novom Pazaru](https://nstatic.net/564/38996564tbhgzq.jpg)
Blokade i tišina za stradale u Novom Sadu - taksisti vratili studente iz Kragujevca, doček u Nišu, Kraljevu, Novom Pazaru
RTS pre 24 minutajoš 18 povezanih
![Uživo minhenska bezbednosna konferencija: Tramp želi kraj rata, napeto u Nemačkoj! "Ukrajina neće biti Putinova poslednja…](https://nstatic.net/781/38995781ncouwj.jpg)
Uživo minhenska bezbednosna konferencija: Tramp želi kraj rata, napeto u Nemačkoj! "Ukrajina neće biti Putinova poslednja meta..." (foto)
Kurir pre 18 minutajoš 33 povezane
![Milorad Milinković posthumno odlikovan: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio orden njegovoj ćerki Divni](https://nstatic.net/410/38996410elcstf.jpg)
Milorad Milinković posthumno odlikovan: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio orden njegovoj ćerki Divni
Blic pre 24 minutajoš 22 povezane