Povezane vesti

Majka otetog mladića iz Srbije objavila potresnu poruku: On je u velikoj opasnosti, molim vas da se ujedinimo

Majka otetog mladića iz Srbije objavila potresnu poruku: On je u velikoj opasnosti, molim vas da se ujedinimo

Nova 27.11.2023
Majka otetog srpskog državljanina Alona Ohela se oglasila snimkom u kojem je apelovala na pomoć kako bi se njen sin vratio kući. Podsetimo, Alon Ohel, koji ima dvojno državljanstvo – izraelsko i srpsko, otet je 7. oktobra u Izraelu. Njegova sudbina… »
Majka otetog Alona moli za pomoć: Moje dete je na lošem mestu, u velikoj opasnosti

Majka otetog Alona moli za pomoć: Moje dete je na lošem mestu, u velikoj opasnosti

N1 Info 27.11.2023
Majka otetog srpskog državljanina iz Izraela se oglasila snimkom u kojem je apelovala na pomoć kako bi se njen sin vratio kući, prenosi Blic. Podsetimo, Alon Ohel, koji ima dvojno državljanstvo – izraelsko i srpsko, otet je 7. oktobra u Izraelu… »
"Moje dete je na jako lošem mestu": Majka otetog srpskog državljanina objavila potresan snimak sa posebnom molbom za sve mame…

"Moje dete je na jako lošem mestu": Majka otetog srpskog državljanina objavila potresan snimak sa posebnom molbom za sve mame…

Blic 27.11.2023
Majka otetog srpskog državljanina iz Izraela se oglasila snimkom u kojem je apelovala na pomoć kako bi se njen sin vratio kući. Podsetimo, Alon Ohel, koji ima dvojno državljanstvo - izraelsko i srpsko, otet je 7. oktobra u Izraelu. Njegova sudbina od… »
"Moje dete je na jako lošem mestu": Majka otetog srpskog državljanina objavila potresan snimak sa posebnom molbom za sve mame…

"Moje dete je na jako lošem mestu": Majka otetog srpskog državljanina objavila potresan snimak sa posebnom molbom za sve mame…

Blic 27.11.2023
Majka otetog srpskog državljanina iz Izraela se oglasila snimkom u kojem je apelovala na pomoć kako bi se njen sin vratio kući. Podsetimo, Alon Ohel, koji ima dvojno državljanstvo - izraelsko i srpsko, otet je 7. oktobra u Izraelu. Njegova sudbina od… »
Emotivna poruka majke otetog Srbina drugim mamama: "Želim da se ti staviš na moje mesto"

Emotivna poruka majke otetog Srbina drugim mamama: "Želim da se ti staviš na moje mesto"

Telegraf 27.11.2023
"Želim da se ti staviš na moje mesto, gde je tvoje dete na jako lošem mestu, u velikoj opasnosti, a da ti ne možeš ništa da uradiš u vezi s tim." Majka momka koji ima srpsko i izraelsko državljanstvo, Alona Ohela (Oela) ponovo se obratila… »

Vesti dana »