Povezane vesti

Vučić: Javne finansije Srbije su stabilne

Vučić: Javne finansije Srbije su stabilne

RTK 27.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su javne finansije Srbije stabilne i naveo da na računu trenutno ima pet milijardi evra, kao i da je udeo javnog duga u BDP-u kod nas manji nego u mnogim evropskim zemljama. „Kada sam 2014… »
Vučić na pitanje o funkcionerskoj kampanji: Radim svoj posao kao predsednik svih građana

Vučić na pitanje o funkcionerskoj kampanji: Radim svoj posao kao predsednik svih građana

Radio sto plus 27.11.2023
Vučić je posle obilaska gradilišta brze saobraćajnice Slepčević-Badovinci rekao da se izmene seta izbornih zakona kojima je onemogućena funkcionerska kampanja uoči izbora, odnose samo na kandidate na izbornim listama a da on to nije. “Ja danas… »
Aleksandar Vučić obilazi radove i poručuje: „Nisam u kampanji“

Aleksandar Vučić obilazi radove i poručuje: „Nisam u kampanji“

Danas 27.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da obilazeći početak izgradnje brze saobraćajnice Slepčević-Badovinci samo radi svoj posao kao predsednik svih građana, a da je svim srcem je spreman da pomogne listu „Srbija ne sme da… »
"Sve svoje resurse će da usmere prema meni..." Vučić na pitanje "Novosti": Meni prija da budem gromobran za sve normalne i…

"Sve svoje resurse će da usmere prema meni..." Vučić na pitanje "Novosti": Meni prija da budem gromobran za sve normalne i…

Večernje novosti 27.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je danas tokom obilaska početka radova na brzoj saobraćajnici Slepčević‒Badovinci, na pitanje naše novinarke prokomentarisao i aktuelnu situaciju koja se odnosi na predizbornu kampanju. FOTO TANJUG/ STRAHINJA… »
Vučić saopštio važne podatke: Lista "Srbija ne sme da stane" ima tri odsto više od svih ostalih zajedno

Vučić saopštio važne podatke: Lista "Srbija ne sme da stane" ima tri odsto više od svih ostalih zajedno

Večernje novosti 27.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da sve izborne liste na republičkim izborima, sem Saveza vojvođanskih Mađara (SVM), trenutno imaju, prema njegovim podacima, tri i po do četiri odsto manje nego lista "Aleksandar Vučić - Srbija… »
Vučić: Lista "Srbija ne sme da stane" ima tri odsto više od svih ostalih zajedno

Vučić: Lista "Srbija ne sme da stane" ima tri odsto više od svih ostalih zajedno

Telegraf 27.11.2023
Što se tiče beogradskih izbora, Vučić je rekao da su se stvari mnogo promenile. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da sve izborne liste na republičkim izborima, sem Saveza vojvođanskih Mađara(SVM), trenutno imaju, prema njegovim… »
Vučić: Javne finansije stabilne, pet milijardi evra na državnom računu

Vučić: Javne finansije stabilne, pet milijardi evra na državnom računu

IndeksOnline 27.11.2023
ŠABAC – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su javne finansije Srbije stabilne i naveo da na računu trenutno ima pet milijardi evra, kao i da je udeo javnog duga u BDP-u kod nas manji nego u mnogim evropskim zemljama. “Kada sam… »

Vesti dana »