Povezane vesti

"Zabola je nož u srce Srbiji! Ovde je izgradila karijeru" Dea Đurđević o skandaloznom potezu pevačice: Očekivala sam…

"Zabola je nož u srce Srbiji! Ovde je izgradila karijeru" Dea Đurđević o skandaloznom potezu pevačice: Očekivala sam…

Kurir 27.11.2023
Potez Selme Bajrami, bosanskohercegovačke pevačice, koja je na nastupu pokazivala dvoglavog orla pevajući albansku pesmu, iako je u Srbiji izgradila karijeru i gostovala na najgledanijim televizijama, iznervirao je mnoge javne ličnosi, pa i Deu… »
"Nož u srce zemlji u kojoj je izgradila karijeru": Bura zbog Selme Bajrami ne prestaje - oglasila se i voditeljka!

"Nož u srce zemlji u kojoj je izgradila karijeru": Bura zbog Selme Bajrami ne prestaje - oglasila se i voditeljka!

Mondo 27.11.2023
Voditeljka Dea Đurđević rekla šta misli o potezu Selme Bajrami na nastupu. Voditeljka Dea Đurđević rekla šta misli o potezu Selme Bajrami na nastupu Pre nekoliko dana društvene mreže u Srbiji je zapalio snimak pevačice Selme Bajrami, koja na… »
Selma Bajrami nakon skandala sa dvoglavim orlom: Njena izjava dodatno rasplamsala bes javnosti: "hoćemo li se bombardovati!"

Selma Bajrami nakon skandala sa dvoglavim orlom: Njena izjava dodatno rasplamsala bes javnosti: "hoćemo li se bombardovati!"

Kurir 27.11.2023
Pevačica Selma Bajrami našla se u centru skandala kada je na društvenim mrežama isplivao video sa njenog nastupa u Sarajevu, na kojem je pevala na albanskom, ali je i pokazivala dvoglavog orla. Pevačica se ovim povodom nekoliko puta oglašavala, a… »
Oglasio se Ivica Dačić u slučaju Selme Bajrami: Evo šta kaže da li treba da joj se zabrani ulazak u Srbiju zbog dvoglavog…

Oglasio se Ivica Dačić u slučaju Selme Bajrami: Evo šta kaže da li treba da joj se zabrani ulazak u Srbiju zbog dvoglavog…

Kurir 27.11.2023
Slučaj pevačice Selme Bajrami koja je na nastupu pokazivala dvoglavog orla uz pesme na albanskom, prokomentarisao je i Ivica Dačić, koji je mišljenja da ima elemanata da se njoj zabrani ulazak u Srbiju kao što je to učinjeno sa Jadrankom… »
Dačić o Selmi Bajrami nakon pokazivanja dvoglavog orla: Mislim da ima razloga za zabranu ulaska u Srbiju

Dačić o Selmi Bajrami nakon pokazivanja dvoglavog orla: Mislim da ima razloga za zabranu ulaska u Srbiju

Mondo 27.11.2023
Ivica Dačić je komentarisao da li Selmi Bajrami treba da se zabrani ulazak u Srbiju. Ivica Dačić je komentarisao da li Selmi Bajrami treba da se zabrani ulazak u Srbiju. Pevačica Selma Bajrami je na jednom nastupu pokazivala dvoglavog orla dok je… »
Dvoglavi orao označava albaniju, ne "veliku albaniju": Oglasila se Selma Bajrami - Ostavila sam milione u Srbiji!

Dvoglavi orao označava albaniju, ne "veliku albaniju": Oglasila se Selma Bajrami - Ostavila sam milione u Srbiji!

Mondo 27.11.2023
Pevačica Selma Bajrami se ponovo oglasila povodom videa koji je osvanuo na društvenim mrežama. Pevačica Selma Bajrami se ponovo oglasila povodom videa koji je osvanuo na društvenim mrežama Pevačica Selma Bajrami našla se u centru skandala kada je… »

Vesti dana »