Povezane vesti

"Našla sam pismo na grobu" Majka mališana ubijenog u Ribnikaru o dečaku ubici: Nije tačno da nije bio prihvaćen od drugara

"Našla sam pismo na grobu" Majka mališana ubijenog u Ribnikaru o dečaku ubici: Nije tačno da nije bio prihvaćen od drugara

Kurir 27.11.2023
Novembar ove godine je posvećen Andriji Čikiću, talentovanom dečaku koji je stradao u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar". Nakon impresivnog memorijalnog takmičarskog koncerta na Kolarcu, na kojem je Stjepan Hauser u Areni emotivno posvetio numeru… »
Koncert Muzičke škole "Josip Slavenski" posvećen Andriji Čikiću sutra u Kolarcu

Koncert Muzičke škole "Josip Slavenski" posvećen Andriji Čikiću sutra u Kolarcu

Telegraf 27.11.2023
Svoju pesmu "Zauvečni", koju je napisala potresena užasnom tragedijom, pročitaće Tijana Ž. Kovačević, bivša učenica škole, sada studentkinja Akademije umetnosti u Novom Sadu. U utorak 28. novembra u 20 časova u Kolarčevoj zadužbini biće… »
Majka ubijenog dečaka iz "Ribnikara": Imam jednu prepisku između Koste i Andrije...

Majka ubijenog dečaka iz "Ribnikara": Imam jednu prepisku između Koste i Andrije...

Telegraf 27.11.2023
Mnogi su me pitali odakle mi snaga. Uvek odgovorim isto, iz ljubavi prema Andriji, priča hrabra majka. Novembar ove godine je posvećen Andriji Čikiću, talentovanom dečaku koji je stradao u masakru u Ribnikaru. Nakon impresivnog memorijalnog… »
"Imam jednu prepisku između Koste i Andrije...": Majka ubijenog dečaka iz "Ribnikara" o svom sinu, ali i dečaku ubici: "On…

"Imam jednu prepisku između Koste i Andrije...": Majka ubijenog dečaka iz "Ribnikara" o svom sinu, ali i dečaku ubici: "On…

Blic 27.11.2023
Novembar ove godine je posvećen Andriji Čikiću, talentovanom dečaku koji je ubijen u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar". Nakon impresivnog memorijalnog takmičarskog koncerta na Kolarcu, na kojem je Stjepan Hauser u Areni emotivno posvetio numeru… »
"Imam jednu prepisku između Koste i Andrije...": Majka ubijenog dečaka iz "Ribnikara" o svom sinu, ali i dečaku ubici: "On…

"Imam jednu prepisku između Koste i Andrije...": Majka ubijenog dečaka iz "Ribnikara" o svom sinu, ali i dečaku ubici: "On…

Blic 27.11.2023
Novembar ove godine je posvećen Andriji Čikiću, talentovanom dečaku koji je ubijen u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar". Nakon impresivnog memorijalnog takmičarskog koncerta na Kolarcu, na kojem je Stjepan Hauser u Areni emotivno posvetio numeru… »
"Imam prepisku između mog sina i dečaka ubice!" Majka ubijenog učenika iz "Ribnikara" - Molio ga je...

"Imam prepisku između mog sina i dečaka ubice!" Majka ubijenog učenika iz "Ribnikara" - Molio ga je...

Mondo 27.11.2023
Majka ubijenog dečaka iz Ribnikara je govorila o dečaku ubici i pomenula prepisku sa njenim sinom. Majka ubijenog dečaka iz Ribnikara je govorila o dečaku ubici i pomenula prepisku sa njenim sinom. Novembar ove godine je posvećen talentovanom dečaku… »

Vesti dana »