Povezane vesti

Tresao sam se kad sam se upoznao sa njim: Nikola Đuričko ostvario san, a progovorio i o povratku u Srbiju: U Americi sam…

Tresao sam se kad sam se upoznao sa njim: Nikola Đuričko ostvario san, a progovorio i o povratku u Srbiju: U Americi sam…

Kurir 27.11.2023
Glumac Nikola Đuričko odlučio je da zapliva u muzičkim vodama, te je svoje obožavaoce obradovao i prvim albumom, pod nazivom "Po sećanju", koji je izdao sa svojim bendom Džoni midnajt trio. U jednom studiju u Los Anđelesu popularni umetnik je… »
Đuričko: Konačno mi se ostvario dečački san – imam bend

Đuričko: Konačno mi se ostvario dečački san – imam bend

N1 Info 27.11.2023
Nikola Đuričko predstavio je danas prvi album svog benda Džoni Midnajt trio, kog čine pored Đurička koji svira gitaru i peva, i Aleksandar Panić zvani Meksiko koji svira bas i Srđan Milenković bubnjeve. Album pod nazivom „Po sećanju“ u… »
Nikola Đuričko predstavio debi album benda Džoni Midnajt Trio: Dečački san mi je bio da imam bend, napravim grafit…

Nikola Đuričko predstavio debi album benda Džoni Midnajt Trio: Dečački san mi je bio da imam bend, napravim grafit…

Danas 27.11.2023
Nije prvi put da se sa bine čulo „Ćao, ja sam Nikola Đuričko, naš poznati glumac“, jer Džoni ima običaj da to kaže na stend ap nastupima i raznim gostovanjima. Danas smo to prvi put čuli kada je Nikola Đuričko došao da promoviše svoj prvi… »
Nikola Đuričko objavio prvi album: Moj dečački san je bio da imam svoj bend i da napišem grafit

Nikola Đuričko objavio prvi album: Moj dečački san je bio da imam svoj bend i da napišem grafit

Blic 27.11.2023
Od danas na Jutjub kanalu je dostupan prvi album benda “Džoni Midnajt Trio” pod nazivom “Po sećanju”. Bend je osnovan 29. novembra 2021. godine u Los Anđelesu i čine ga Nikola (Džoni) Đuričko - gitara i vokal, Aleksandar (Meksiko) Panić -… »
Ostvario sam dečački san! Đuričko stigao u Beograd da predstavi rok album - Govorio o životu u Americi - "Želim Oskara"

Ostvario sam dečački san! Đuričko stigao u Beograd da predstavi rok album - Govorio o životu u Americi - "Želim Oskara"

Mondo 27.11.2023
Nikola Đuričko otkrio da mu je bend oduvek bila velika želja, pa je predstavio bend i prvi album. Na promociji uradio nešto neočekivano! Nikola Đuričko otkrio da mu je bend oduvek bila velika želja, pa je predstavio bend i prvi album. Na promociji… »

Vesti dana »