Povezane vesti

Bajden: U kontaktu sam sa regionalnim liderima, mora da se ispoštuje dogovor

Bajden: U kontaktu sam sa regionalnim liderima, mora da se ispoštuje dogovor

Politika 27.11.2023
VAŠINGTON – Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da ostaje u kontaktu sa liderima Katara, Egipta i Izraela, kako bi se uverio da se implementira svaki aspekat dogovora (Izraela i Hamasa) o primirju. „Konstantno sam tražio pauzu u… »
Katar: Primirje u Gazi produženo za dva dana

Katar: Primirje u Gazi produženo za dva dana

Nedeljnik 27.11.2023
Portparol katarskog ministarstva spoljnih poslova Majed al Ansari saopštio je da je postignut dogovor o produženju humanitarnog primirja za dodatna dva dana u pojasu Gaze, prenosi Gardijan. Hamas je saopštio da se dogovorio sa Katarom i Egiptom o… »
Izrael se vraća ratu protiv Gaze kad se završi primirje

Izrael se vraća ratu protiv Gaze kad se završi primirje

Al Jazeera 27.11.2023
Primirje u Gazi produženo je za dva dana, saopšteno je iz katarskog Ministarstva vanjskih poslova. Informaciju je potvrdio i Hamas, ističući da je produženje primirja dogovoreno uz posredovanje Katara i Egipta, koji su uz SAD prethodnih dana na tome… »
Bajden: U kontaktu sam sa regionalnim liderima, mora da se ispoštuje dogovor

Bajden: U kontaktu sam sa regionalnim liderima, mora da se ispoštuje dogovor

RTV 27.11.2023
VAŠINGTON - Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da ostaje u kontaktu sa liderima Katara, Egipta i Izraela, kako bi se uverio da se implementira svaki aspekat dogovora (Izraela i Hamasa) o primirju. "Konstantno sam tražio pauzu u borbama… »
Produžen prekid vatre za još dva dana

Produžen prekid vatre za još dva dana

Vreme 27.11.2023
Sukob na Bliskom Istoku Danas je, uz pomoć Katara kao i prvi put, produžen prekid vatre između Hamasa i Izraela do četvrtka u sedam sati po lokalnom vremenu. Izrael i Hamas saglasili su se da produže primirje za još dva dana, javlja Njujork Tajms… »
Katarski portparol: Postignut dogovor o produženju primirja u ratu Izraela i Hamasa

Katarski portparol: Postignut dogovor o produženju primirja u ratu Izraela i Hamasa

Beta 27.11.2023
Portparol ministarstva spoljnih poslova Katara saopštio je danas da je postignut dogovor o produženju primirja u ratu Izraela i Hamasa za još dva dana. Četvorodnevno primirje koje je stupilo na snagu u petak ujutru ističe sutra u 7.00 po lokalnom… »
Primirje u Gazi produženo za dva dana, saopštili Katar i Hamas

Primirje u Gazi produženo za dva dana, saopštili Katar i Hamas

Slobodna Evropa 27.11.2023
Posrednik Katar saopštio je u ponedeljak, 27. novembra, da je postignut dogovor da se primirje između izraelskih i Hamasovih snaga u Gazi produži za dva dana, nastavljajući pauzu u sedmonedeljnom ratu u kome je poginulo na hiljade ljudi i opustošena… »
Katarski portparol: Postignut dogovor o produženju primirja u ratu Izraela i Hamasa

Katarski portparol: Postignut dogovor o produženju primirja u ratu Izraela i Hamasa

Radio sto plus 27.11.2023
Četvorodnevno primirje koje je stupilo na snagu u petak ujutru ističe sutra u 7.00 po lokalnom vremenu, ali je “država Katar objavila da je, u okviru nastavka posredovanja, dogovor postignut da se produži humanitarno primirje za dva dana u Pojasu… »
Katarski portparol: Postignut dogovor o produženju primirja u ratu Izraela i Hamasa

Katarski portparol: Postignut dogovor o produženju primirja u ratu Izraela i Hamasa

Novi magazin 27.11.2023
Portparol ministarstva spoljnih poslova Katara saopštio je danas da je postignut dogovor o produženju primirja u ratu Izraela i Hamasa za još dva dana. Četvorodnevno primirje koje je stupilo na snagu u petak ujutru ističe sutra u 7.00 po lokalnom… »

Vesti dana »