Povezane vesti

Makljaža na senjaku! Ne zna se ko koga udara! Taksista i vozač kombija se potukli u saobraćaju, pesnice samo sevaju! (video)

Makljaža na senjaku! Ne zna se ko koga udara! Taksista i vozač kombija se potukli u saobraćaju, pesnice samo sevaju! (video)

Kurir 27.11.2023
Nervoza na beogradskim ulicama je na maksimumu kada počne špic! Gužve su velike, a tolerancija nulta. Verovatno zato, danas su se potukli taksista i vozač kombija, kako prenosi Instagram stranica "Moj Beograd". Na snimku se vidi fizički obračun… »
Haos u Beogradu - tuča Na Senjaku nasred ulice! Prolaznici snimali nasilje usred dana, taksista i vozač kombija u klinču

Haos u Beogradu - tuča Na Senjaku nasred ulice! Prolaznici snimali nasilje usred dana, taksista i vozač kombija u klinču

Mondo 27.11.2023
Vozač kombija i taksista se potukli na Senjaku! Vozač kombija i taksista se potukli na Senjaku! U beogradskom naselju Senjak izbio je incident u po bela dana, a sve su snimili prolaznici i okačili na Instagram stranicu "moj_beo_grad_", uz opis "danas… »
Ne zna se ko koga jače bije! Drama na Senjaku: Potukli se taksista i vozač kombija, sevaju pesnice, uleteli prolaznici…

Ne zna se ko koga jače bije! Drama na Senjaku: Potukli se taksista i vozač kombija, sevaju pesnice, uleteli prolaznici…

Blic 27.11.2023
Neverovatna scena, koja se čini ponavlja često u poslednje vreme zbog špica u saobraćaju, zabeležena je danas na Senjaku. Naime, kako se vidi na snimku koji je podelila Instagram stranica "moj_beo_grad_", došlo je do tuče vozača kombija i taksiste… »

Vesti dana »