Povezane vesti

„Verovao sam da mi apsolutno nema spasa, da je gotovo“: Džon Travolta otkrio kako je zamalo poginuo, zajedno sa svojom…

„Verovao sam da mi apsolutno nema spasa, da je gotovo“: Džon Travolta otkrio kako je zamalo poginuo, zajedno sa svojom…

Nova 27.11.2023
Glumac Džon Travolta nedavno je otkrio da ga je jedno traumatično iskustvo nateralo da prihvati ulogu u filmu "Pastir". Ovo ostvarenje govori o mladom pilotu koji pokušava bezbedno da prizemlji avion nakon što mu se, tokom leta, dogodio električni… »
Poznati glumac za dlaku izbegao smrt Našao se u životnoj opasnosti, a sekunda ga delila od letalnog ishoda

Poznati glumac za dlaku izbegao smrt Našao se u životnoj opasnosti, a sekunda ga delila od letalnog ishoda

Alo 27.11.2023
Džon Travolta je sa svojom porodicom leteo iznad Vašingtona, a smrt su izbegli za dlaku. Glumac Džon Travolta 1992. godine našao se u životnoj opasnosti kada je pilotirao avionom. Naime, Džon je tada sa svojom porodicom leteo iznad Vašingtona, a… »
"Mislio sam da je gotovo, nema mi spasa" Džon Travolta progovorio o svom bliskom susretu sa smrću: "To će me pratiti zauvek"

"Mislio sam da je gotovo, nema mi spasa" Džon Travolta progovorio o svom bliskom susretu sa smrću: "To će me pratiti zauvek"

Kurir 27.11.2023
Džon Travolta otkrio je kako ga je iskustvo bliskog susreta sa smrću koje je doživeo dok je upravljao avionom 1992. godine inspirisalo da preuzme ulogu u novom Dizni+ kratkom filmu "Pastir". "Pastir" govori o mladom pilotu koji pokušava bezbedno da… »

Vesti dana »