Povezane vesti

Šapić: Socijalne mere daju rezultate

Šapić: Socijalne mere daju rezultate

Danas 28.11.2023
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da niz mera socijalne politike koje su gradske vlasti uvele sa ciljem da olakšaju građanima svakodnevni život i u koje, kako je dodao, mnogi nisu verovali, već daju rezultate… »
Šapić: Obećane socijalne mere već daju rezultate, a niko u njih nije verovao

Šapić: Obećane socijalne mere već daju rezultate, a niko u njih nije verovao

Telegraf 28.11.2023
"Sve ove stvari koštaju više desetina miliona, da ne kažem i sto miliona evra. A da li i jedna stvar u Beogradu nedostaje ili postoji li neka služba čiji zaposleni nisu primili plate?" Niz mera socijalne politike uveli smo sa ciljem da olakšamo… »
Šapić: Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati

Šapić: Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati

Telegraf 28.11.2023
Za neke projekte je potrebno vreme, postoje procedure koje se moraju ispoštovati i pravi primer toga je uređenje Savskog šetališta, naveo je on. Socijalna politika i socijalne mere jedan su od najuspešnijih segmenata mog rada na čelu Beograda jer… »
Šapić: "Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati"

Šapić: "Drugima mora da se veruje na reč, iza mene stoje konkretne mere i rezultati"

Blic 27.11.2023
Socijalna politika i socijalne mere jedan su od najuspešnijih segmenata mog rada na čelu Beograda jer smo doneli odluke koje u budućnosti niko neće hteti, a ni smeti da ukine, rekao je za „Juronjuz” predsednik Privremenog organa Grada Beograda… »
Šapić: Socijalna politika jedan od najuspešnijih segmenata mog rada na čelu Beograda

Šapić: Socijalna politika jedan od najuspešnijih segmenata mog rada na čelu Beograda

Danas 27.11.2023
Socijalna politika i socijalne mere jedan su od najuspešnijih segmenata mog rada na čelu Beograda, jer smo doneli odluke koje u budućnosti niko neće ni hteti, ni smeti da ukine, rekao je za „Juronjuz” predsednik Privremenog organa Beograda… »

Vesti dana »