Povezane vesti

"Žena me je zvala, rekla mi je da se popeo": Otac otkrio poslednje reči učenika koji se bacio sa krova škole

"Žena me je zvala, rekla mi je da se popeo": Otac otkrio poslednje reči učenika koji se bacio sa krova škole

Telegraf 28.11.2023
Roditelji dečaka tvrde da je njihov sin trpeo zlostavljanje u školi i da su to dugo negirali njegov razredni i direktor. Škola, sa druge strane, kaže da nije imala saznanja o zlostavljanju. Slovačku potresa smrt dečaka Romana (15), koji je skočio… »
Oglasila se škola u Slovačkoj sa koje je skočio dečak: Roditelji tinejdžera tvrde da je istina drugačija

Oglasila se škola u Slovačkoj sa koje je skočio dečak: Roditelji tinejdžera tvrde da je istina drugačija

Blic 28.11.2023
Osnovna škola u Parhovani u Slovačkoj oglasila se nedelju dana nakon tragične smrti učenika devetog razreda Romana (15), koji se ubio skokom sa krova ustanove. Uprava škole tvrdi da nije imala informacije o maltretiranju. Međutim, to odlučno… »
Škola se oglasila 7 dana nakon što je učenik skočio sa krova ustanove: Roditelji tvrde da je istina drugačija

Škola se oglasila 7 dana nakon što je učenik skočio sa krova ustanove: Roditelji tvrde da je istina drugačija

Telegraf 28.11.2023
Roditelji tvrde da su Romana u školi ponižavali, maltretirali i izazivali i da su maltretiranje ignorisali njegov razredni starešina i direktor škole. Osnovna škola u Parhovani u Slovačkoj oglasila se nedelju dana nakon tragične smrti učenika… »

Vesti dana »