Povezane vesti

Kako je Petar Janjatović osvanuo na listi Čede Jovanovića

Kako je Petar Janjatović osvanuo na listi Čede Jovanovića

Vreme 28.11.2023
Izbori 2023 Ovu predizbornu kampanju odlikuje i epidemija lažnih potpisa, kaže advokat Dragan Maravić, član GIK-a povodom otkrića da su zloupotrebljeni i podaci Petra Janjatovića. Petar Janjatović, novinar i rok kritičar, još jedan je u nizu… »
Potpise za izbore u Beogradu predali u „foto-finišu“: Taktika ili problemi sa sakupljanjem potpisa?

Potpise za izbore u Beogradu predali u „foto-finišu“: Taktika ili problemi sa sakupljanjem potpisa?

Danas 28.11.2023
Među poslednjima za beogradske izbore svoje potpise predali su predstavnici izbornih listi “Ćale ovo je za tebe”, “Čedomir Jovanović – Mora drugačije”, “Mi – Glas iz Naroda”, kao i manjinske “Ruski manjinski savez”, u okviru koje… »
Kako da proverite da li vam je stranka falsifikovala potpis za izbore?

Kako da proverite da li vam je stranka falsifikovala potpis za izbore?

Vreme 28.11.2023
Izbori 2023. Među onima čiji su potpisi falsifikovani su novinarka Jelena Zorić, glumica Bojana Maljević, kao i Sofija Todorović iz Inicijative mladih za ljudska prava Pročitajte još Prljave predizborne igre: Lažni potpis novinarke Jelene Zorić… »
Jelena Zorić: Falsifikovanje potpisa je čist organizovani kriminal

Jelena Zorić: Falsifikovanje potpisa je čist organizovani kriminal

Vreme 28.11.2023
Izbori 2023 „Vidim da je GIK potpuno nezainteresovan za ovaj slučaj, ne oglašava se nijedan državni organ poput zaštitnika građana, poverenika, tužilaštva. Ja ću koristiti sva pravna sredstva, ali mislim da sudije, poverenici i tužioci treba… »
Sofija Todorović: Za nepoverenje u politiku odgovorne su političke stranke s najvećom moći

Sofija Todorović: Za nepoverenje u politiku odgovorne su političke stranke s najvećom moći

Nova 28.11.2023
Programska direktorka Inicijative mladih za ljudska prava Sofija Todorović bila je gošća jutarnjeg programa "Probudi se", gde se osvrnula na činjenicu da je njeno ime i prezime završilo na jednoj listi, a da to ona nije učinila. Ona otkriva za TV… »
Sramna odluka GIK: Jeleni Zorić falsifikovali potpise, a onda joj odbili prigovore! Zorić: Šta je sledeće, da mi prodaju…

Sramna odluka GIK: Jeleni Zorić falsifikovali potpise, a onda joj odbili prigovore! Zorić: Šta je sledeće, da mi prodaju…

Nova 28.11.2023
Oba prigovora koja je juče Gradskoj izbornoj komisiji podnela novinarka Jelena Zorić, jer je njen potpis falsifikovan na dve izborne liste - odbijen je kao neosnovan. U obrazloženju praktično kažu da su ove liste sačinjene i predate po zakonu i da… »
Jeleni Zorić falsifikovali potpise, a GIK joj odbio prigovore

Jeleni Zorić falsifikovali potpise, a GIK joj odbio prigovore

Danas 28.11.2023
Oba prigovora koja je juče Gradskoj izbornoj komisiji podnela novinarka Jelena Zorić, jer je njen potpis falsifikovan na dve izborne liste – odbijen je kao neosnovan. U obrazloženju praktično kažu da su ove liste sačinjene i predate po zakonu i da… »
Jelena Zorić o njenom potpisu na dve izborne liste: Čak i da se tata moj kandiduje, kao novinar ne bih mu potpisala listu

Jelena Zorić o njenom potpisu na dve izborne liste: Čak i da se tata moj kandiduje, kao novinar ne bih mu potpisala listu

Danas 27.11.2023
„Ni za jednu političku stranku ili pokret koji učestvuje na izborima nikada nisam dala potpis. Kao novinar čak i da se tata moj kandiduje ne bih mu potpisala listu“,kaže za Danas novinarka Jelena Zorić , komentarišući to što se njeno ime, bez… »

Vesti dana »