Povezane vesti

Imamo još samo 5 minuta, a on traži 200 maraka da se pojavi! Popović se prisetio neprijatne scene: Ko p***šani smo bili!

Imamo još samo 5 minuta, a on traži 200 maraka da se pojavi! Popović se prisetio neprijatne scene: Ko p***šani smo bili!

Mondo 28.11.2023
Saša Popović prisetio se jedne anegdote s pokojnom legendom romske muzike, Šabanom Bajramovićem. Saša Popović prisetio se jedne anegdote s pokojnom legendom romske muzike, Šabanom Bajramovićem. Kreativni direktor "Granda", Saša Popović, koji je… »
„Da si mi poslao 200 maraka, došao bih“: Saša Popović otkrio kako se naš popularni pevač nije pojavio na zakazanom…

„Da si mi poslao 200 maraka, došao bih“: Saša Popović otkrio kako se naš popularni pevač nije pojavio na zakazanom…

Nova 28.11.2023
Saša Popović decenijama sarađuje najvećim zvezdama muzičke scene. Saša Popović često se u svojim intervjuima priseća brojnih zanimljivosti kada su u pitanju saradnje sa muzičkim zvezdama naše estradne scene. Kreativni direktor „Granda“… »
"Da si mi poslao 200 maraka, došao bih": Saša Popović otkrio koji pevač se nije pojavio na sceni, pa šokirao odgovorom

"Da si mi poslao 200 maraka, došao bih": Saša Popović otkrio koji pevač se nije pojavio na sceni, pa šokirao odgovorom

Blic 28.11.2023
Saša Popović decenijama sarađuje najvećim imenima sa muzičke scene, a neki od njih više nisu među živima, ali ih se on neretko seti u svojim intervjuima. Kreativni direktor "Granda" jednom prilikom prisetio se anegdote sa kraljem romske muzike… »
"Da si mi poslao 200 maraka, došao bih" Saša Popović otkrio koji pevač se nije pojavio na sceni, a još i ispao šmeker…

"Da si mi poslao 200 maraka, došao bih" Saša Popović otkrio koji pevač se nije pojavio na sceni, a još i ispao šmeker…

Kurir 28.11.2023
Saša Popović, kreativni direktor "Granda", jednom prilikom prisetio se anegdote sa kraljem romske muzike Šabanom Bajramovićem, koji je preminuo 2008. godine. - Godine 1994. napravio sam pesmu "Medeni kolači" i pozvao Dragana Kojića Kebu, pokojnog… »

Vesti dana »