Povezane vesti

"Volim kad me lažu, kad mi kažu da sam lepa" Maja Nikolić priznala kakave frajere voli, pa otkrila da voli kraljevski…

"Volim kad me lažu, kad mi kažu da sam lepa" Maja Nikolić priznala kakave frajere voli, pa otkrila da voli kraljevski…

Kurir 28.11.2023
Maja Nikolić važi za nekog ko nema dlake na jeziku, tako vrlo rado govori o svim temama, a ovog puta progovorila je o svom emotivnom odnosu. Pevačica je istakla da je uvek bila u dugim vezama, a otkrila je i kakav tretman ima od sadašnjeg dečka. -… »
Maja Nikolić progovorila o dečku, pa otkrila sa kim spava: Samo oni mogu da budu u mom krevetu jer mirišu!

Maja Nikolić progovorila o dečku, pa otkrila sa kim spava: Samo oni mogu da budu u mom krevetu jer mirišu!

Vesti online 28.11.2023
Pevačica Maja Nikolić poznata je kao jedna od retkih osoba na estradi koja nema dlake na jeziku. Tako je pevačica sada otvoreno govorila o svom dugogodišnjem dečku i otkrila zašto nijednom partneru do sad nije dozvoljavala da prespava kod nje… »
"Nije da me niko neće": Srpska pevačica napunila 40, nema partnera i poručuje: "Problem je što svi znaju čime se bavim…

"Nije da me niko neće": Srpska pevačica napunila 40, nema partnera i poručuje: "Problem je što svi znaju čime se bavim…

Blic 28.11.2023
Pevačica i nekadašnja takmičarka "Zvezda Granda" Aleksandra Ristanović otkrila je zbog čega još uvek nije stala pred matičara i izgovorila sudbonosno "da". - Ja imam taj problem da gde god da se pojavim, taj zna ko sam. Ne mogu da prodajem priču… »

Vesti dana »