Povezane vesti
(VIDEO) Autobus se „prepolovio“ u centru Beograda: GSP objasnio šta se desilo
N1 Info 28.11.2023
Nesvakidašnja nezgoda dogodila se danas kod Mašinskog fakulteta u Beogradu, kada se "prepolovio" autobus. Autobusu na liniji 65 izvukla se harmonika zbog čega se vozilo „prepolovilo“, potvrdili su za beogradske medije u dispečerskom centru GSP-a. A post… »
Prepolovio se gradski autobus u Beogradu, nema povređenih
RTS 28.11.2023
Dno prikolice autobusa GSP-a na liniji 65 se tokom prepodneva otkačilo kod Mašinskog fakulteta u Beogradu. Nema povređenih, a iz GSP-a navode da je autobus bio upućen na servis u garažu i da u vozilu nije bilo putnika. U Ulici kraljice Marije, kod… »
Prepolovio se gradski autobus u Beogradu, nema povređenih
Euronews 28.11.2023
Dno prikolice autobusa GSP-a na liniji 65 se tokom prepodneva otkačilo kod Mašinskog fakulteta u Beogradu. Nema povređenih, a iz GSP-a navode da je autobus bio upućen na servis u garažu i da nije bilo putnika u vozilu. Incident se dogodio u Ulici… »
Vesti dana »

Demonstranti zapalili prostorije SNS-a u Valjevu i demolirali ulaz u Gradsku upravu, incidenti u više gradova
RTV pre 24 satajoš 27 povezanih

Demolirane prostorije naprednjaka i gradske uprave u Valjevu, incidenti na Novom Beogradu
BBC News pre 56 minutajoš 22 povezane

Den Tana neslavno otišao sa Marakane, a onda je gospodskim gestom pokazao koliko voli Zvezdu
Telegraf pre 24 satajoš 42 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 6 satijoš 24 povezane