Povezane vesti

"Uposliš me pa me teraš da pijem kafu!" Dinamično u polufinalnoj nedelji Majki i snajki, takmičarke na nivou zadatka!

"Uposliš me pa me teraš da pijem kafu!" Dinamično u polufinalnoj nedelji Majki i snajki, takmičarke na nivou zadatka!

Kurir 28.11.2023
U današnjoj epizodi prve polufinalne nedelje emisije Majke i snajke takmičila se porodica Milosavljević iz Petrovca na Mlavi. Majka Zorica radi kao dadilja. U slobodno vreme gaji cveće i voli da kuva. Najviše priprema kuvana jela jer je ljubitelj… »
Neodoljivi desert za samo par minuta! Ne propustote specijalitet porodice Milosavljević danas od 18h na Kurir televiziji

Neodoljivi desert za samo par minuta! Ne propustote specijalitet porodice Milosavljević danas od 18h na Kurir televiziji

Kurir 28.11.2023
U današnjoj epizodi porodica Milosavljević iz Petrovca na Mlavi pokušaće da očara Seku i Rašu svojim kulinarskim umećem u prvoj polufinalnoj nedelji. Majka Zorica radi kao dadilja. U slobodno vreme gaji cveće i voli da kuva. Najviše priprema… »
Neodoljivi desert za samo par minuta! Ne propustote specijalitet porodice Milosavljević danas od 18h na Kurir televiziji

Neodoljivi desert za samo par minuta! Ne propustote specijalitet porodice Milosavljević danas od 18h na Kurir televiziji

Mondo 28.11.2023
U današnjoj epizodi porodica Milosavljević iz Petrovca na Mlavi pokušaće da očara Seku i Rašu svojim kulinarskim umećem u prvoj polufinalnoj nedelji. U današnjoj epizodi porodica Milosavljević iz Petrovca na Mlavi pokušaće da očara Seku i… »

Vesti dana »