Povezane vesti

Ćelave glave, pivski stomaci i promaje na računu: Jelena Karleuša odbrusila muškarcima - Ne govorite mi da sam baba

Ćelave glave, pivski stomaci i promaje na računu: Jelena Karleuša odbrusila muškarcima - Ne govorite mi da sam baba

Story 28.11.2023
U vreme ejdžizma, kada se glorifikuju mladost i lepota, javnim ličnostima nije lako. Svi komentarišu njihove nove bore i sede vlasi, ali Jelena Karleuša godine ne krije. Pevačica svoje rođendane dočekuje sa radošću, a zašto i ne bi kada izgleda… »
Karleušu uvredili, ona pobesnela: Svaki put kada neko kaže da su žene “babe” sa 45, meni se izrazi još jedan trbušnjak

Karleušu uvredili, ona pobesnela: Svaki put kada neko kaže da su žene “babe” sa 45, meni se izrazi još jedan trbušnjak

Vesti online 28.11.2023
Jelena Karleuša je u avgustu napunila 45 godina, ali i dalje nastupa i slika se u izazovnim kostimima kojima naglašava svoje obline. Pevačica je nesumnjivo i dalje atraktivna, ali pojedini korisnici društvenih mreža smatraju da je takav imidž… »
Ovako besnu karleušu dugo niste čuli! Jk se iznervirala jer žene od 45 nazivaju babama, odbrusila brutalnim rečnikom i…

Ovako besnu karleušu dugo niste čuli! Jk se iznervirala jer žene od 45 nazivaju babama, odbrusila brutalnim rečnikom i…

Kurir 28.11.2023
Jelena Karleuša, koja je veoma aktivna na društvenim mrežama, na kojima skoro uvek iznosi svoje stavove i mišljenja, i ovaj put je, u svom stilu, poručila svima da žene od 45 godina nikako ne mogu biti babe. - Svaki put kada me neko uvredi zato što… »

Vesti dana »