Povezane vesti

Goca Tržan bacila oko na muža od koleginice: "Pričala mi je kako je dobar frajer, krenula sam za njim da ga vratim"

Goca Tržan bacila oko na muža od koleginice: "Pričala mi je kako je dobar frajer, krenula sam za njim da ga vratim"

Blic 28.11.2023
Pevačica Goca Tržan bila je gost u emisiji "Nikad nije kasno", a jedna takmičarka iznenadila ju je kada je podelila anegdotu u kojoj se pevačica "nabacivala" njenom suprugu. Naime, pevačica Ružica Čavić Tomićević pojavila se kao takmičarka u… »
Goca Tržan se nabacivala pevačicinom mužu! Njegova žena otkrila šta su radili na moru: Odmah sam krenula da ga vratim!

Goca Tržan se nabacivala pevačicinom mužu! Njegova žena otkrila šta su radili na moru: Odmah sam krenula da ga vratim!

Mondo 28.11.2023
Učesnica takmičenja "Nikad nije kasno" otkrila je da je Goca Tržan u više navrata hvalila njenog muža i govorila da je odličan frajer. Učesnica takmičenja "Nikad nije kasno" otkrila je da je Goca Tržan u više navrata hvalila njenog muža i… »
"Prišla je i rekla da mi je muž dobar frajer" Goca Tržan se nabacivala suprugu takmičarke, pa sve javno priznala

"Prišla je i rekla da mi je muž dobar frajer" Goca Tržan se nabacivala suprugu takmičarke, pa sve javno priznala

Kurir 28.11.2023
U protekloj emisiji „Nikad nije kasno“ mnoge je iznenadilo pojavljivanje pevačice Ružice Čavić Tomićević koja je nakon dužeg odsustva sa scene rešila da se vrati na velika vrata, i to kroz ovo popularno regionalno muzičko takmičenje… »

Vesti dana »