Povezane vesti

Detalji udesa kod Temerina: Jedna osoba teško povređena, dve lakše

Detalji udesa kod Temerina: Jedna osoba teško povređena, dve lakše

Nova 29.11.2023
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče uveče oko 20 časova poginula je jedna ženska osoba S. L. (58) koja je upravljala vozilom novosadskih tablica, dok su tri osobe povređene, prenosi "nsuzivo". U udesu je vozač (83) zadobio… »
U stravičnoj nesreći poginula žena (58): Detalji udesa kod Temerina: Jedna osoba teško povređena, dve lakše

U stravičnoj nesreći poginula žena (58): Detalji udesa kod Temerina: Jedna osoba teško povređena, dve lakše

Blic 29.11.2023
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče uveče oko 20 časova poginula je jedna ženska osoba S. L. (58) koja je upravljala vozilom novosadskih tablica, dok su tri osobe povređene, prenosi "nsuzivo". U udesu je vozač (83) zadobio… »
Pijan pregazio mariju (25) i ubio je, a SAD izneo sramotnu odbranu! Bila 3 meseca u komi: "Nisam ja kriv, lekari su!"

Pijan pregazio mariju (25) i ubio je, a SAD izneo sramotnu odbranu! Bila 3 meseca u komi: "Nisam ja kriv, lekari su!"

Mondo 29.11.2023
Igor Stojković se tereti da je izazvao saobraćajnu nesreću "u stanju veoma teške alkoholisanosti", sa dva promila alkohola u krvi, a on je na suđenju okrivio lekare za njenu smrt. Igor Stojković se tereti da je izazvao saobraćajnu nesreću "u… »
Popio sam 6 rakija i pivo, video sam kad je devojka pala na haubu: Okrivljeni za smrt Nišlijke izneo odbranu: Lekari su krivi

Popio sam 6 rakija i pivo, video sam kad je devojka pala na haubu: Okrivljeni za smrt Nišlijke izneo odbranu: Lekari su krivi

Kurir 29.11.2023
Igor Stojković (40) iz Niša prihvatio je danas odgovornost za izazivanje saobraćajne nesreće u kojoj je teško povređena mlada Nišlijka Marija Šulović, ali ne i za njenu smrt, a koja je nastupila tri meseca posle kobnog sudara. Njemu je danas… »
Suđenje vozaču za smrt mlade Nišlijke: Nisam kriv ja nego lekari, nisu je lečili kako treba

Suđenje vozaču za smrt mlade Nišlijke: Nisam kriv ja nego lekari, nisu je lečili kako treba

Nova 29.11.2023
Nišlija Igor Stojković (40) kome se pred Višim sudom u Nišu sudi za teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja koje je za posledicu imalo smrt dvadessetpetogodišnje studentkinje Marije Šulović, negirao je danas odgovornost za kobni ishod… »
"Kriv sam za nesreću, ali su Mariju nesavesno lečili, pa je umrla": Odbrana vozača iz Niša pred sudom

"Kriv sam za nesreću, ali su Mariju nesavesno lečili, pa je umrla": Odbrana vozača iz Niša pred sudom

Telegraf 29.11.2023
Suđenje će biti nastavljeno u januaru kada će biti saslušani Marijin otac Nebojša, majka Žaklina i brat Strahinja koji su i danas, svi u dubokoj crnini, bili u sudnici. Nišlija Igor Stojković (40) kome se pred Višim sudom u Nišu sudi za teško… »
Telo žene nađeno van vozila, auto se zakucao u stub mosta! Detalji nesreće kod Temerina, vozač ima teške povrede

Telo žene nađeno van vozila, auto se zakucao u stub mosta! Detalji nesreće kod Temerina, vozač ima teške povrede

Mondo 29.11.2023
Žena I.S. (58) stradala je u saobraćajnoj nesreći na putu Temerin-Sirig koja se dogodila u utorak uveče. Žena I.S. (58) stradala je u saobraćajnoj nesreći na putu Temerin-Sirig koja se dogodila u utorak uveče. Jedna osoba je stradala u teškoj… »
Žena poginula u nesreći na putu Temerin-Sirig, teško povređen vozač star 83 godine

Žena poginula u nesreći na putu Temerin-Sirig, teško povređen vozač star 83 godine

Radio 021 29.11.2023
Jedna žena je poginula, a tri osobe su povređene, u nesreći koja se sinoć dogodila na putu Temerin-Sirig. Automobilom je upravljao muškarac star 83 godine. Prema saznanjima 021.rs, poginula je pedesetosmogodišnja žena. Osamdesettrogodišnji vozač… »
Prve slike sa mesta nesreće kod Temerina: Jedna osoba stradala, auto sleteo sa puta i više puta se prevrtao (foto)

Prve slike sa mesta nesreće kod Temerina: Jedna osoba stradala, auto sleteo sa puta i više puta se prevrtao (foto)

Mondo 29.11.2023
Na društvenim mrežama su se pojavile fotografije nakon sudara kod Temerina koji se dogodio u utorak uveče u kojoj je stradala jedna osoba. Na društvenim mrežama su se pojavile fotografije nakon sudara kod Temerina koji se dogodio u utorak uveče u… »
Prve fotografije sa mesta nesreće kod Temerina: Jedna osoba poginula kada je automobil sleteo s puta, formirala se…

Prve fotografije sa mesta nesreće kod Temerina: Jedna osoba poginula kada je automobil sleteo s puta, formirala se…

Blic 28.11.2023
Nakon teške saobraćajne nesreće koja se dogodila večeras oko 20 časova između Temerina i Siriga, u kojoj je jedna osoba poginula, na društvenim mrežama su se pojavile fotografije sa lica mesta. Kako se vidi, na deonici između Temerina i Siriga… »
Stravična nesreća kod Temerina: U prevrtanju vozila poginula jedna osoba, ima povređenih

Stravična nesreća kod Temerina: U prevrtanju vozila poginula jedna osoba, ima povređenih

Blic 28.11.2023
Večeras oko 20 časova došlo je do teške saobraćajne nezgode između Temerina i Siriga kod deponije. Prema nezvaničnim informacijama vozilo je izletelo sa puta i nekoliko puta se prevrnulo. Nažalost, jedna osoba je izgubila život. Ima i… »

Vesti dana »