Povezane vesti
Jutarnja gužva u Beogradu: Kolaps na Brankovom mostu i Terazijama, vozila mile na autoputu i Gazeli
Blic 29.11.2023
U Terazijskom tunelu u pravcu ka Novom Beogradu stvara se gužva pošto je došlo do sudara. Međutim, ovo nije jedini deo grada u kojem je od jutros kolaps. Velika gužva stvorila se i na mostu Gazela u oba smera i na autoputu u smeru ka Novom Sadu. Gužva na… »
Moguća poledica, zadržavanja za teretna vozila na graničnom prelazu Batrovci osam sati
Beta 29.11.2023
Saobraćaj u Srbiji odvija se uz smanjenju vidljivost i moguću poledicu na prevojima pored reka, kanala i jezera, saopštio je jutros Auto moto savez Srbije (AMSS). Na naplatnim rampama i na graničnim prelazima nema čekanja za putnička vozila, ali ih ima… »
Na graničnom prelazu Batrovci teretna vozila čekaju osam sati
Euronews 29.11.2023
Prema informacijama Uprave granične policije na graničnom prelazu Batrovci teretna vozila na izlazu iz zemlje čekaju osam sati. Na graničnom prelazu Horgoš kamioni se zadržavaju šest sati, dok na prelazu Kelebija čekaju pet sati. Kako je navedeno u… »
Vesti dana »

Srbija odbacuje optužbe Vjose Osmani o ratnoj retorici: Oglasio se MSP Srbije: Još jedan pokušaj skretanja pažnje sa progona Srba na KiM
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Ko je Andrej Babiš, čija je partija ubedljivo pobedila na izborima u Češkoj?
Danas pre 2 satajoš 1 povezana