Povezane vesti

Slovački ministar: Otpočinjanje pregovora i proglašenje primirja najbolje rešenje za Ukrajinu

Slovački ministar: Otpočinjanje pregovora i proglašenje primirja najbolje rešenje za Ukrajinu

Politika 29.11.2023
BRATISLAVA – Slovački ministar spoljnih poslova Juraj Blanar izjavio je da je najbolje rešenje za situaciju u Ukrajini proglašenje primirja i otpočinjanje pregovora. „Za nas, a uveren sam da je i za ljude na obe strane i za sve koji su uključeni… »
Slovački ministar: Za Ukrajinu je najbolje rešenje proglašenje primirja i pregovori

Slovački ministar: Za Ukrajinu je najbolje rešenje proglašenje primirja i pregovori

RTV 29.11.2023
BRATISLAVA - Slovački ministar spoljnih poslova Juraj Blanar izjavio je da je najbolje rešenje za situaciju u Ukrajini proglašenje primirja i otpočinjanje pregovora. "Za nas, a uveren sam da je i za ljude na obe strane i za sve koji su uključeni… »
Evropa se umorila od Ukrajine: Slovaćki šef diplomatije traži primirje!

Evropa se umorila od Ukrajine: Slovaćki šef diplomatije traži primirje!

Kurir 29.11.2023
Slovački ministar spoljnih poslova Juraj Blanar izjavio je danas da je najbolje rešenje za situaciju u Ukrajini proglašenje primirja i otpočinjanje pregovora. - Za nas, a uveren sam da je i za ljude na obe strane i za sve koji su uključeni, najbolja… »

Vesti dana »