Povezane vesti

"Lažno me prijavila Za paljenje kuće i trovanje psa..." : Uroš mu u masakru ubio 2 brata, a njegova majka ga torturiše!

"Lažno me prijavila Za paljenje kuće i trovanje psa..." : Uroš mu u masakru ubio 2 brata, a njegova majka ga torturiše!

Kurir 29.11.2023
Stefan Marković, mladić kome su u maskru u Duboni i Malom Orašju ubijena dva brata, i advokat šest oštećenih porodica Stefan Stefanović, ipričali su za Kurir da ih majka masovnog ubice lažno prijavljuje policiji, što su i dokazali, a prema… »
Besramno! Majka masovnog ubice iz Mladenovca non-stop prijavljuje porodice žrtava policiji: Misli da je uhode i uništavaju…

Besramno! Majka masovnog ubice iz Mladenovca non-stop prijavljuje porodice žrtava policiji: Misli da je uhode i uništavaju…

Blic 29.11.2023
Majka Uroša Blažića, masovnog ubice iz Mladenovca već duže vreme policiji podnosi krivične prijave protiv porodica i prijatelja žrtava koje su ubijene 4. maja ove godine, potvrđeno je za "Blic". Prema informacijama koje posedujemo, ona je podnela… »
Sramno! Majka masovnog ubice ne da mira roditeljima i rođacima ubijenih Podnela preko 10 prijava policiji "išao sam i na…

Sramno! Majka masovnog ubice ne da mira roditeljima i rođacima ubijenih Podnela preko 10 prijava policiji "išao sam i na…

Kurir 29.11.2023
Porodica monstruma koji je 4. maja u selima Dubona i Malo Orašje ubio devetoro, a ranio 12 ljudi, prema rečima naših sagovornika, mesecima teroriše ožalošćene komšije. Majka Uroša B. (21), koji je optužen da je 4. maja u selima Dubona i Malo… »
Podnete krivične prijave protiv porodica žrtava masakra U Mladenovcu? Majka ubice muči meštane: "Išao sam i na poligraf"

Podnete krivične prijave protiv porodica žrtava masakra U Mladenovcu? Majka ubice muči meštane: "Išao sam i na poligraf"

Mondo 29.11.2023
Majka U.B. (21) koji je osumnjičen da je počinio masakr u mladenovačkim selima Dubona i Malo Orašje u kojem je stradalo devet, a ranjeno 12 ljudi, podnela je krivične prijave protiv roditelja i rođaka ubijenih. Majka U.B. (21) koji je osumnjičen da… »

Vesti dana »