Povezane vesti

Matora se slomila u emisiji: Tražila razvod, pa priznala da će njeno prezime nositi samo jedna osoba - usledilo iznenađenje…

Matora se slomila u emisiji: Tražila razvod, pa priznala da će njeno prezime nositi samo jedna osoba - usledilo iznenađenje…

Blic 29.11.2023
Jovana Tomić Matora priznala je da Aniti Stanojlović ne može da oprosti prevaru, te da jedva čeka da se razvede od nje. Naime, Jovana Tomić Matora je sinoć gostovala u "Amidži šou" gde je govorila o velikom razočarenju koje je doživela od… »
Matora doživela šok uživo u emisiji! Sigurno se razvodi, otkrila da će njeno prezime nositi samo jedna osoba, a onda se…

Matora doživela šok uživo u emisiji! Sigurno se razvodi, otkrila da će njeno prezime nositi samo jedna osoba, a onda se…

Kurir 29.11.2023
Jovana Tomić Matora ne može da oprsosti izdaju i prevaru supruge Anite Stanojlović i jedva čeka da se razvede od nje. - Matora da li bi mogla ponovo da budeš sa nekim kao što je Anita - upitao je Ognjen. - Ne znam, ja sam se zaljubila u nju sa svim… »
Anita neće da potpiše papire za razvod: Matora sve završila sa advokatom, Stanojlovića se moli čudu, evo šta je sledeći…

Anita neće da potpiše papire za razvod: Matora sve završila sa advokatom, Stanojlovića se moli čudu, evo šta je sledeći…

Kurir 29.11.2023
Jovana Tomić Matora ne može i ne želi da zaboravi i pređe preko preljube supruge Anite Stanojlović. Rijaliti veteranka je, čim je saznala za Anitinu izdaju i to još u vreme njihovog venčanja, podnela papire za razvod, koje Stanojlovićeva, kako je… »
"Neće da potpiše papire za razvod": Anita prevarila Matoru, a sad neće da okonča brak - Jovana otkrila sve: "Čekam da se…

"Neće da potpiše papire za razvod": Anita prevarila Matoru, a sad neće da okonča brak - Jovana otkrila sve: "Čekam da se…

Blic 28.11.2023
Danima je tema broj jedan u "Eliti", prevara koju je počinila Anita Stanojlović, supruga Jovane Tomić Matore. Jovana je sada u emisiji "Amidži šou" rekla da je predala sve što je bilo potrebno za razvod, ali da Anita ne želi da potpiše papire. -… »

Vesti dana »