Povezane vesti

Turska će ratifikovati pristupanje Švedske NATO-u u roku od nekoliko nedelja

Turska će ratifikovati pristupanje Švedske NATO-u u roku od nekoliko nedelja

Politika 29.11.2023
Švedski ministar spoljnih poslova Tobijas Bilstrem izjavio je danas da mu je šef turske diplomatije Hakan Fidan rekao da očekuje da će Turska ratifikovati pristupanje Švedske NATO-u u roku od nekoliko nedelja. "Imao sam bilateralni razgovor sa mojim… »
Pao dogovor! Turska obećala da će ratifikovati pristupanje Švedske NATO "za nekoliko nedelja" (foto, video)

Pao dogovor! Turska obećala da će ratifikovati pristupanje Švedske NATO "za nekoliko nedelja" (foto, video)

Kurir 29.11.2023
Tobijas Bilstrem, švedski ministar spoljnih poslova, izjavio je danas da je dobio uveravanja svog turskog kolege Hakana Fidana da će Ankara ratifikovati pristupanje Švedske u NATO "za nekoliko nedelja". Protokol o pristupanju Švedske NATO, koji… »
Turska obećala da će ratifikovati pristupanje Švedske NATO-u za nekoliko nedelja

Turska obećala da će ratifikovati pristupanje Švedske NATO-u za nekoliko nedelja

Beta 29.11.2023
Švedski ministar spoljnih poslova Tobijas Bilstrem (Tobias Billstroem) izjavio je danas da je dobio uveravanja svog turskog kolege Hakana Fidana da će Ankara ratifikovati pristupanje Švedske u NATO "za nekoliko nedelja". Protokol o pristupanju… »
Turska obećala ratifikaciju švedskog prijema u NATO za nekoliko nedelja

Turska obećala ratifikaciju švedskog prijema u NATO za nekoliko nedelja

Novi magazin 29.11.2023
Švedski ministar spoljnih poslova Tobijas Bilstrem (Tobias Billstroem) izjavio je danas da je dobio uveravanja svog turskog kolege Hakana Fidana da će Ankara ratifikovati pristupanje Švedske u NATO "za nekoliko nedelja". Protokol o pristupanju… »
Bilstrem: Turska će za nekoliko nedelja ratifikovati ulazak Švedske u NATO

Bilstrem: Turska će za nekoliko nedelja ratifikovati ulazak Švedske u NATO

Euronews 29.11.2023
Švedski ministar spoljnih poslova Tobijas Bilstrem izjavio je danas da mu je šef turske diplomatije Hakan Fidan rekao da očekuje da će Turska ratifikovati pristupanje Švedske NATO-u u roku od nekoliko nedelja. "Imao sam bilateralni razgovor sa mojim… »
Švedski ministar: Turska obećala odobrenje za NATO za 'nekoliko nedelja'

Švedski ministar: Turska obećala odobrenje za NATO za 'nekoliko nedelja'

Slobodna Evropa 29.11.2023
Švedski ministar spoljnih poslova izjavio je u sredu da je njegov turski kolega obećao da će Ankara odobriti članstvo Švedske u NATO-u "u roku od nekoliko nedelja". Turska i Mađarska su jedine članice NATO-a koje još nisu ratifikovale kandidaturu… »

Vesti dana »