Povezane vesti

Porter: Jokić mi rekao da je u Srbiji pio šest piva dnevno

Porter: Jokić mi rekao da je u Srbiji pio šest piva dnevno

Vesti online 29.11.2023
Zanimljiv je bio poslednji podkast Majkla Portera, posebno kada se u razgovoru sa Eronom Gordonom dotakao priče o Nikoli Jokiću. Gordon, koji je inače veliki prijatelj dvostrukog MVP-ja NBA lige, otkrio je neke tajne vezane za radnu etiku srpskog asa… »
Gordon i Džunior: "Jokić je u Srbiji pio šest piva dnevno"

Gordon i Džunior: "Jokić je u Srbiji pio šest piva dnevno"

Sportske.net 29.11.2023
Košarkaši Denvera Aron Gordon i Majkl Porter Džunior govorili su o svom saigraču Nikoli Jokić i odličnim partijama koje pruže iz godine u godinu kao lider Nagetsa. Džunior je ugostio svog sagirača Gordona u podkastu "Curoius Mike". "Jokić je… »
Porter: Jokić mi rekao da je u Srbiji pio šest piva dnevno

Porter: Jokić mi rekao da je u Srbiji pio šest piva dnevno

Sport klub 29.11.2023
Zanimljiv je bio poslednji podkast Majkla Portera, posebno kada se u razgovoru sa Eronom Gordonom dotakao priče o Nikoli Jokiću. Gordon, koji je inače veliki prijatelj dvostrukog MVP-ja NBA lige, otkrio je neke tajne vezane za radnu etiku srpskog asa… »
"Jokić je pio šest piva dnevno u Srbiji": Nikolin saigrač otkrio šta je najbolji igrač današnjice radio tokom leta

"Jokić je pio šest piva dnevno u Srbiji": Nikolin saigrač otkrio šta je najbolji igrač današnjice radio tokom leta

Večernje novosti 29.11.2023
NIKOLA Jokić je večita enigma za Amerikance. Prvo im nikako nije bilo jasno kako se tu pojavio neki momak iz Sombora kome se niko nije nadao, a onda i ostao već godinama u NBA visinama. Foto: Printskrin Srbin je iz dana u dan omiljena tema preko… »

Vesti dana »