Povezane vesti

"Pokrala me, a i dalje je volim": Mića Megatrend otvorio vrata svoje vile: "Nemam sreće u ljubavi, jedna me ucenjuje, druga…

"Pokrala me, a i dalje je volim": Mića Megatrend otvorio vrata svoje vile: "Nemam sreće u ljubavi, jedna me ucenjuje, druga…

Blic 29.11.2023
Mića Jovanović našao se u centru medijske pažnje kada je isplivala informacija da bivša supruga Milica Đorđević od njega potražuje kuću na Senjaku na ime navodnog duga od 800.000 evra. On je za "Blic dan" govorio na ovu temu, ali i… »
"Jedna me ucenjuje, druga pljačka" Mića Megatrend posle svih afera sa ženama: Bivšoj sam kupio stan od milion, sad traži…

"Jedna me ucenjuje, druga pljačka" Mića Megatrend posle svih afera sa ženama: Bivšoj sam kupio stan od milion, sad traži…

Kurir 29.11.2023
Mića Jovanović, biznismen i vlasnik Megatrend univerziteta, progovorio je nakon što su u medijima isplivale informacije o tome da ga je vanbračna supruga A. V. pokrala, a dotakao se i teme o javnoj prodaji velepne vile na Senjaku koja je pala pod… »
Jedna bivša me ucenjuje, druga me pljačka ali je i dalje volim! Mića Jovanović: "Ušla je u vezu sa kriminalcem"

Jedna bivša me ucenjuje, druga me pljačka ali je i dalje volim! Mića Jovanović: "Ušla je u vezu sa kriminalcem"

Mondo 29.11.2023
Mića Jovanović bi navodno mogao da ostane bez kuće jer je navodno izgubio sudski spor protiv bivše žene Milice Đorđević. Mića Jovanović bi navodno mogao da ostane bez kuće jer je navodno izgubio sudski spor protiv bivše žene Milice… »
"Tetovirala je moj potpis na ruci, nadam se da ga je skinula jer ima muža i dete": Mića Megatrend o Sandri Obradović, pisalo…

"Tetovirala je moj potpis na ruci, nadam se da ga je skinula jer ima muža i dete": Mića Megatrend o Sandri Obradović, pisalo…

Blic 29.11.2023
Biznismen Mića Jovanović zbog ljubavi je često u centru skandala. Nedavno ga je jedna devojka navodno pokrala, dok ga bivša žena, kako tvrdi ucenjuje za novac. On je za " Blic dan" govorio na tu temu, a u jednom trenutku se dotakao i manekenke Sandre… »

Vesti dana »