Povezane vesti
KZŠ odborničkih kandidata sa liste “Pirot protiv nasilja”
Pirotske vesti 29.11.2023
Poslovanje JP “Vodovod i kanalizacija” bila je tema konferencije za medije odborničkih kandidata sa liste “Pirot protiv nasilja”. Kritikujući rad direktora JP Vodovod i kanalizacija, Todorović je naveo da nije završena kanalizacija u selu Izvor kao i da… »
"Pirot protiv nasilja": U izveštaju o reviziji finansijskih izveštaja JP "Vodovod i kanalizacija" naveden veliki broj…
Plus online 29.11.2023
Na današnjoj konferenciji za medije predstavnici ujedinjene opozicije "Pirot protiv nasilja, Darko Božić, dr Žarko Todorović, Čedica Džunić, Glas Pirota, Najbolje za Pirot, Ekološki Ustanak-Ćuta" govorili su o radu pojedinih javnih preduzeća. Danas je… »
Vesti dana »

Osam eksplozija u ruskoj regiji, obustavljeni letovi. Preokret u Vašingtonu oko pregovora s Putinom: Kako će na ovo odgovoriti Zelenski?
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih

"Da je Amerika slaba, Rusija bi napala Aljasku": Kličko o teritoriji koja je nekada pripadala Moskvi: "Putin želi da vrati točak istorije"
Blic pre 1 satjoš 17 povezanih

Kroz Kipar do prave forme – Srbija na novom testu pred Evrobasket (RTS1, 16.00)
RTS pre 2 satajoš 9 povezanih

Dodik: Srpska na raskršću, ili distanciranje od Sarajeva ili prestanak postojanja
Insajder pre 45 minutajoš 5 povezanih