Povezane vesti

Zašto plej nije došao u Partizan? - Menadžer otkrio šta su mu poručili iz crno-belog tabora

Zašto plej nije došao u Partizan? - Menadžer otkrio šta su mu poručili iz crno-belog tabora

Sportski žurnal 29.11.2023
Dobili smo odgovor da Partizan ne može da izdvoji više para. Pričao sam nakon toga sa Jogijem, koji je hteo u Partizan, želeo je da igra Evroligu - napomenuo je Servanda Tahede. Jogi Ferel, želeli su ga u Beogradu, završio je u Podgorici. Izabrao je… »
“Rečeno nam je da nijedan naš igrač neće igrati u Partizanu”

“Rečeno nam je da nijedan naš igrač neće igrati u Partizanu”

Sport klub 29.11.2023
Menadžer novog košarkaša Budućnosti Jogija Ferela Servand Tahede otkrio je detalje u vezi sa potencijalnim dolaskom Ferela u Partizan. „Malo sam uznemiran zbog čitave situacije… Moj partner je rekao Zoranu Saviću da će Ferel biti dostupan i pet… »
Ferelov agent objasnio: Evo zašto je Amerikanac izabrao Budućnost, a ne Partizan

Ferelov agent objasnio: Evo zašto je Amerikanac izabrao Budućnost, a ne Partizan

Večernje novosti 29.11.2023
Jogi Ferel bio je povezivan sa Partizanom i po mnogima već na korak od crno-belog dres, međutim to se nije dogodilo a Amerikanac je otišao u Budućnost. FOTO: ABA liga Obukao je dres Budućnosti s kojom je potpisao ugovor do kraja sezone – a dužina… »

Vesti dana »