Povezane vesti

Dejan Milićević prvi put o 12 sati agonije i svojoj pobedi: Pisali su da sam imao 4 moždana udara, a zapravo sam izgubio…

Dejan Milićević prvi put o 12 sati agonije i svojoj pobedi: Pisali su da sam imao 4 moždana udara, a zapravo sam izgubio…

Kurir 29.11.2023
Mag fotografije i vizelnih rešenja Dejan Milićević bio je prvi gost novog formata Kurira, emisije " Nije sve tako crno" i govorio je o nepoznatim detaljima iz svog privatnog ali i poslovnog života. Milićević je evocirao uspomene i u razgovoru sa… »
Dejan Milićević prvi put o 12 sati agonije i pobedi: Pisali su da sam imao 4 moždana udara, zapravo sam izgubio pamćenje

Dejan Milićević prvi put o 12 sati agonije i pobedi: Pisali su da sam imao 4 moždana udara, zapravo sam izgubio pamćenje

Mondo 29.11.2023
Mag fotografije i vizelnih rešenja Dejan Milićević bio je prvi gost novog formata Kurira, emisije "Nije sve tako crno" i govorio je o nepoznatim detaljima iz svog privatnog ali i poslovnog života. Mag fotografije i vizelnih rešenja Dejan Milićević… »
"Jk pratim na instagramu, ona mene ne, verovatno nisam zaslužio" Milićević o saradnji sa Karleušom i revoluciji koju su…

"Jk pratim na instagramu, ona mene ne, verovatno nisam zaslužio" Milićević o saradnji sa Karleušom i revoluciji koju su…

Kurir 29.11.2023
U prvoj emisiji novog formata Kurira " Nije sve tako crno", autora i voditelja Jovane Matić Đokić, gostovao je mag fotografije Dejan Milićević koji je govorio o svom privatnom ali i poslovnom životu. Pored razvojnog puta i evociranja uspomena sa… »

Vesti dana »