Povezane vesti

(Video) "pala sam jednu godinu, a onda padala i na popravne": Ljubinka Klarić je otišla u amatersko pozorište i bila…

(Video) "pala sam jednu godinu, a onda padala i na popravne": Ljubinka Klarić je otišla u amatersko pozorište i bila…

Blic 29.11.2023
Sestra je želela da dobije ili majmuna ili nju, a mami su rekli da ne može više da ostane u drugom stanju. "Nekim čudom" kaže, rodila se Ljubinka Klarić koja je u gimnaziji čak pala i godinu, a onda upisala Akademiju i bila prva na listi. Oduvek je… »
(Video): Zbog količine ljubavi prema sinu Kosti glumica Ljubinka Klarić se odrekla i posla, a potražila je i pomoć…

(Video): Zbog količine ljubavi prema sinu Kosti glumica Ljubinka Klarić se odrekla i posla, a potražila je i pomoć…

Blic 29.11.2023
Glumica Ljubinka Klarić je gošća emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115 u kojoj otvreono govori o sinu Kosti kog je dobila u braku koji je trajao dve godine, ali i o tome koliko mu… »
(Video): "Ja se nadam i verujem da će on jednog dana stati na svoje noge i reći - mama" Nikola je heroj koji je 14. dana…

(Video): "Ja se nadam i verujem da će on jednog dana stati na svoje noge i reći - mama" Nikola je heroj koji je 14. dana…

Blic 29.11.2023
Nikola je heroj koji se bori za život od svog 14. dana. Pretrpeo je težak oblik sepse koji je ostavio posledice na mozgu. Nikola ima oštećenje centralnog nervnog sistema i cerebralnu paralizu. On ne priča, ne hoda, ne može samostalno da sedi ali ume… »
(Video): "Sve se desilo brzo, venčali smo se u roku od dva meseca" Ljubinka Klarić danas smatra da je brak bio "dosta nezrela…

(Video): "Sve se desilo brzo, venčali smo se u roku od dva meseca" Ljubinka Klarić danas smatra da je brak bio "dosta nezrela…

Blic 29.11.2023
Ljubinka Klarić je u Ameriku otišla zbog psihoterapije, a tamo je upoznala i svog bivšeg supruga sa kojim je dobila sina Kostu. O diplomatama, kaže, misli sve najbolje. Glumica Ljubinka Klarić u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović"… »

Vesti dana »