Povezane vesti

Niški kardiohirurg dr Dragan Milić – žrtva pritisaka i opstrukcija

Niški kardiohirurg dr Dragan Milić – žrtva pritisaka i opstrukcija

Nova 30.11.2023
"Predočeno mi je da treba da odustanem od svega za šta se javno zalažem ili ću biti izbačen sa fakulteta…ne mogu protiv sebe i svojih uverenja, ma koliku ličnu cenu treba da platim", ovo su reči doktora Dragan Milića, direktora niške Klinike za… »
“Poručeno mi je da se okanem politike, inače ću biti izbačen sa fakulteta”: Čuveni kardiohirurg iz Niša na udaru…

“Poručeno mi je da se okanem politike, inače ću biti izbačen sa fakulteta”: Čuveni kardiohirurg iz Niša na udaru…

Nova 30.11.2023
Kandidatura za redovnog profesora na Medicinskom fakultetu u Nišu, ali i najava o mogućem političkom angažmanu, prof. dr Dragana Milića, direktora Klinike za kardiohirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Niš (UKCN), pokrenula je lavinu pritisaka… »
Skandal na Medicinskom fakultetu u Nišu: Pred kakvim izborom je dr Dragan Milić?

Skandal na Medicinskom fakultetu u Nišu: Pred kakvim izborom je dr Dragan Milić?

Nova 30.11.2023
Dragan Milić, direktor Klinike za kardiohirurgiju u Kliničkom centru Niš, nije izabran za redovnog profesora Medicinskog fakuleta. Komisija za njegov prijem nije formirana, a ceo postupak vraćen je na početak. Tvrdi da je dobio i savete čega sve… »
Proceduralni problem, politika ili plagijat – zašto je zaustavljen izbor direktora niške Kardiohirurgije dr Dragana Milića…

Proceduralni problem, politika ili plagijat – zašto je zaustavljen izbor direktora niške Kardiohirurgije dr Dragana Milića…

Danas 30.11.2023
Dr Dragan Milić, vanredni profesor niškog Medicinskog fakulteta i direktor Klinike za kardiohirurgiju, poznate, između ostalog, po besplatnom radu vikendom kojim su ukinute liste čekanja, što je izazvalo značajnu podršku javnosti, nije izabran za… »

Vesti dana »