Povezane vesti

Deo Grbavice bez grejanja zbog havarije

Deo Grbavice bez grejanja zbog havarije

Moj Novi Sad 30.11.2023
JKP "Novosadska toplana" javlja da će danas od 16 časova, zbog radova na sanaciji havarije na vrelovodnoj mreži na uglu ulica Miše Dimitrijevića i Puškinove, biti prekinuta isporuka toplotne energije za grejanje za objekte u sledećim ulicama: •… »
Delovi Sremske Kamenice, Veternika i Novog Sada bez vode

Delovi Sremske Kamenice, Veternika i Novog Sada bez vode

Radio 021 30.11.2023
Delovi Sremske Kamenice, Veternika i Novog Sada nemaju vode zbog havarija. SREMSKA KAMENICA Bez vode će do 14 časova biti ulice Crvenog krsta, 23. oktobra i okolne. VETERNIK Bez vode će do 14 časova biti Nikole Mihajlovića, Dunavska i okolne ulice… »
Delovi Sremske Kamenice i Veternika bez vode do 14 sati, isključenja na Limanu do 17 sati

Delovi Sremske Kamenice i Veternika bez vode do 14 sati, isključenja na Limanu do 17 sati

RTV 30.11.2023
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti ulice Crvenog krsta, 23. oktobra i okolne u Sremskoj Kamenici, saopštilo je novosadsko Javno komunalno preduzeće Vodovod i kanalizacija. Takođe zbog radova na sanaciji havarije… »
Deo Limana 2 bez vode zbog havarije

Deo Limana 2 bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 30.11.2023
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 17 sati biti ulice Resavska, Dragiše Brašovana i okolne. Kako javljaju iz "Vodovoda" postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »
Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 30.11.2023
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti ulice Crvenog krsta, 23. oktobra i okolne ulice. Iz "Vodovoda" napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena… »
Deo Novog Sada bez grejanja zbog havarije

Deo Novog Sada bez grejanja zbog havarije

Moj Novi Sad 30.11.2023
JKP "Novosadska toplana" javlja da je danas, 30. novembra, od 9.30 sati, zbog radova na vrelovodnoj mreži u Ulici Kaće Dejanović broj 40, prekinuta isporuka toplotne energije za pripremu tople potrošne vode za objekte u sledećim ulicama: • Kaće… »
Deo Veternika bez vode

Deo Veternika bez vode

Moj Novi Sad 30.11.2023
Zbog radova na sanaciji havarije danas bez vode će do 14 sati biti ulice Nikole Mihajlovića, Dunavska i okolne ulice. Iz "Vodovoda" napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »
Delovi ulica Kaće Dejanović, Bulevara Jovana Dučića, Braće Dronjak 22 i Bate Brkića bez tople potrošne vode

Delovi ulica Kaće Dejanović, Bulevara Jovana Dučića, Braće Dronjak 22 i Bate Brkića bez tople potrošne vode

RTV 30.11.2023
NOVI SAD - Danas od 9.30 sati zbog radova na sanaciji havarije na vrelovodnoj mreži u Ulici Kaće Dejanović, broj 40, u Novom Sadu prekinuta je isporuka toplotne energije za pripremu tople potrošne vode za objekte u ulicama Kaće Dejanović 17-23i… »

Vesti dana »