Povezane vesti

Potresne slike i snimak teške nesreće na prilazu Mostu na Adi: "Udarila je glavom, slomila ikonu"

Potresne slike i snimak teške nesreće na prilazu Mostu na Adi: "Udarila je glavom, slomila ikonu"

Telegraf 30.11.2023
Nažalost, ovo je već treća nesreća na Mostu na Adi od jutros. Na mestu stravične nesreće koja se nešto posle 12 sati dogodila na petlji "Hipodrom", na pristupu "Mostu na Adi" naši reporteri zatekli su težak prizor. Automobili su uništeni, a… »
"Ušao sam u stan i video plamen, umalo sam se ugušio" Vlasnik stana na Zvezdari otkrio nove detalje: Evo šta je uzrokovalo…

"Ušao sam u stan i video plamen, umalo sam se ugušio" Vlasnik stana na Zvezdari otkrio nove detalje: Evo šta je uzrokovalo…

Kurir 30.11.2023
Jedan objekat izgoreo je u Ulici vojvode Bogdana kod Vukovog spomenika u Beogradu, a prema prvim informacijama, sumnja se da j e požar krenuo od računara koji se zapalio. Vlasnik stana potvrdio je za Nova.rs ove sumnje i ispričao šta se tačno… »
Prvi snimci treće nesreće na Mostu na Adi: Novi sudar, hauba se savila (foto, video)

Prvi snimci treće nesreće na Mostu na Adi: Novi sudar, hauba se savila (foto, video)

Kurir 30.11.2023
BEOGRAD - Na Mostu na Adi, na mestu jutrošnje dvostruke saobraćajne nesreće, koja se dogodila oko 6 časova, nešto kasnije u toku dana dogodila se još jedna. "Udarila je glavom, slomila je ikonu, ne mogu da verujem", očajnički je vikao jedan… »
Požar na Zvezdari: Vatra bukti, crni dim prekrio ulicu (video)

Požar na Zvezdari: Vatra bukti, crni dim prekrio ulicu (video)

Kurir 30.11.2023
U Ulici vojvode Bogdana na Zvezdari danas je izbio požar. Snimak vatre je objavljen na Instagram stranici "serbialive_beograd", a kako se može videti veliki plamen i gusti dim. View this post on Instagram A post shared by SERBIA LIVE - BEOGRAD… »
Treća nesreća na Mostu na Adi: Automobili potpuno uništeni, očevici u šoku: "Udarila je glavom i slomila ikonu"

Treća nesreća na Mostu na Adi: Automobili potpuno uništeni, očevici u šoku: "Udarila je glavom i slomila ikonu"

Blic 30.11.2023
Na mestu stravične nesreće koja se nešto posle 12 sati dogodila na petlji "Hipodrom", na pristupu "Mostu na Adi". Automobili su uništeni, a putnici i vozači koji su učestvovali u nesreći u velikom su šoku. "Udarila je glavom, slomila je ikonu, ne… »
Treća nesreća na Mostu na Adi: Automobili potpuno uništeni, očevici u šoku: "Udarila je glavom i slomila ikonu"

Treća nesreća na Mostu na Adi: Automobili potpuno uništeni, očevici u šoku: "Udarila je glavom i slomila ikonu"

Blic 30.11.2023
Na mestu stravične nesreće koja se nešto posle 12 sati dogodila na petlji "Hipodrom", na pristupu "Mostu na Adi". Automobili su uništeni, a putnici i vozači koji su učestvovali u nesreći u velikom su šoku. "Udarila je glavom, slomila je ikonu, ne… »

Vesti dana »