Povezane vesti
Estonija odlučila: Zatvorićemo granicu sa Rusijom
Kurir 30.11.2023
Estonija je spremna da zatvori granicu sa Rusijom zbog situacije sa migrantima. Tu situaciju zvanični Talin vidi kao "hibridne napade" na Estoniju, saopštio je danas estonski ministar spoljnih poslova Margus Cakna. On je situaciju na rusko-finskoj… »
Ministar spoljnih poslova Estonije: Spremni smo da zatvorimo granicu sa Rusijom zbog migranata
Euronews 30.11.2023
Estonija je spremna da zatvori granicu sa Rusijom zbog situacije sa migrantima, koju zvanični Talin vidi kao "hibridne napade" na Estoniju, saopštio je danas estonski ministar spoljnih poslova Margus Cakna. On je situaciju na rusko-finskoj granici… »
Estonija „spremna“ da zatvori svoju granicu s Rusijom
Danas 29.11.2023
Estonije je dala uveravanja danas da je „spremna“ da zatvori svoju granicu sa Rusijom posle slične mere koju je preduzela Finska, a Talin se pozvao na potencijalnu pretnju od njegovog ruskog suseda. Estonski ministar spoljnih poslova Margus Cahkna… »
Vesti dana »

BLOG: Studenti u Novom Sadu blokirali Skupštinu grada, reagovala interventna policija
N1 Info pre 1 minutjoš 6 povezanih

Skupština danas nastavlja rad, na dnevnom redu više predloga odluka
Telegraf pre 1 satjoš 6 povezanih

BLISKOISTOČNI SUKOB: Broj poginulih u izraelskim napadima na Gazu porastao na 308; Liban i Sirija dogovorili prekid vatre
RTV pre 13 minutajoš 5 povezanih