Povezane vesti

Šta god mislili o meni, želim da živim, ne priželjkujem smrt: Buran život Šejna Mekgovana

Šta god mislili o meni, želim da živim, ne priželjkujem smrt: Buran život Šejna Mekgovana

Nova 30.11.2023
Šejn će uvek biti svetlo, koje će me voditi i mera svih mojih snova i mera ljubavi, reči su Viktorije Meri Klark, supruge nekadašnjeg frontmena sastava Pogues, koji je preminuo danas u 65. godini. Šejn Mekgovan dugo je bolovao. Od 2015. je, zbog… »
Preminuo čuveni Šejn Mekgovan, frontmen benda The Pogues

Preminuo čuveni Šejn Mekgovan, frontmen benda The Pogues

Radio 021 30.11.2023
Frontmen legendarnog irskog pank benda The Pogues, Šejn Mekgovan, preminuo je sinoć, objavila je njegova porodica. Kako se navodi u izjavi njegove supruge Viktorije Meri Klark, njegove sestre Šivon i oca Morisa, Mekgovan je preminuo mirno, u snu, dok… »
Preminuo Šejn Mekgovan

Preminuo Šejn Mekgovan

N1 Info 30.11.2023
Muzičar i pevač Šejn Mekgovan, najpoznatiji kao frontmen grupe The Pogues, preminuo je u 65. godini. Vest o smrti legendarnog rokera, koji je stajao iza kultne božićne pesme „Fairitale of New York“, objavila je njegova supruga Viktorija Meri… »
Preminuo Šejn Mekgovan

Preminuo Šejn Mekgovan

Nova 30.11.2023
Frontmen irske grupe "The Pogues" preminuo je u 65. godini. „Šejn će uvek biti ljubav mog života kao i svetlo koje ću držati pred sobom“, poručila je njegova supruga Viktorija, prenosi Sky News. Irski muzičar je prethodnih godina imao problema… »
Preminuo Šejn mekgovan: Frontmen legendarne grupe umro u 65. godini

Preminuo Šejn mekgovan: Frontmen legendarne grupe umro u 65. godini

Kurir 30.11.2023
Frontmen irske grupe "The Pogues" preminuo je u 65. godini. „Šejn će uvek biti ljubav mog života kao i svetlo koje ću držati pred sobom“, poručila je njegova supruga Viktorija, prenosi Sky News. Irski muzičar je prethodnih godina imao problema… »
Odlazak muzičke legende: Svet oplakuje smrt pankera - u 65. godini izgubio bitku sa bolešću!

Odlazak muzičke legende: Svet oplakuje smrt pankera - u 65. godini izgubio bitku sa bolešću!

Mondo 30.11.2023
Frontmen benda "Pogues" preminuo je nakon osam godina borbe sa opakom bolešću. Frontmen benda "Pogues" preminuo je nakon osam godina borbe sa opakom bolešću. Šejn Mekgovan, pevač i tekstopisac pank benda "Pogues" preminuo je u šezdeset petoj… »
Preminuo je Šejn Mekgovan

Preminuo je Šejn Mekgovan

Danas 30.11.2023
Muzičar i pevač Šejn Mekgovan, preminuo je u 65. godini. Šejn Mekgovan ostaće upamćen kao frontmen grupe The Pogues Vest o s mrti legendarnog rokera, koji je stajao iza kultne božićne pesme „Fairitale of New York“, objavila je njegova supruga… »
Umro slavni muzičar Supruga slomljena od bola, uzrok smrti misterija

Umro slavni muzičar Supruga slomljena od bola, uzrok smrti misterija

Alo 30.11.2023
Tuga! Muzičar i frontmen poznate irske grupe "The Pogues", Šejn Mekgovan, preminuo je u 65. godini života. Ovu vest potvrdila je i njegova supruga Viktorija za tamošnje medije. - Šejn će uvek biti ljubav mog života kao i svetlo koje ću držati… »

Vesti dana »