Povezane vesti

Vučić se zahvalio na ogromnoj podršci "Vi ste naša snaga, ljudi su naša snaga, bez vas mi smo ništa"

Vučić se zahvalio na ogromnoj podršci "Vi ste naša snaga, ljudi su naša snaga, bez vas mi smo ništa"

Alo 30.11.2023
Na nalogu Srpske napredne stranke na društvenoj mreži instagram objavljena je jaka poruka Aleksandra Vučića, predsednika Srbije i člana SNS-a. „Hvala vam na ogromnoj podršci, hvala vam na svoj ljubavi i snazi koju ste nam davali sve ove godine. Vi… »
Vučić: Tražio sam od veštačke inteligencije da pokaže Srbiju u savršenoj realnosti Čak i ona zna, zavisi od vas, od…

Vučić: Tražio sam od veštačke inteligencije da pokaže Srbiju u savršenoj realnosti Čak i ona zna, zavisi od vas, od…

Kurir 30.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je večeras novi spot - odnosno Srbiju u projekciji veštačke inteligencije u savršenoj realnosti. "Kada sam zatražio od veštačke inteligencije da mi pokaže sliku Srbije u savršenoj realnosti, bez ratova… »
Vučić tražio od veštačke inteligencije da mu pokaže Srbiju u savršenoj realnosti: To premašuje sve granice

Vučić tražio od veštačke inteligencije da mu pokaže Srbiju u savršenoj realnosti: To premašuje sve granice

Telegraf 30.11.2023
To je panorama Srbije, prekrivena oblakoderima i najlepšim poljima i modernim fabrikama... Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je ma svom Instagramu "avucic", novi spot koji prikazuje Srbiju u projekciji veštačke inteligencije u savršenoj… »
Najbolje tek dolazi, Srbija ne sme da stane! Predsednik Vučić: Čak i veštačka inteligencija zna... (video)

Najbolje tek dolazi, Srbija ne sme da stane! Predsednik Vučić: Čak i veštačka inteligencija zna... (video)

Alo 30.11.2023
Predsednik Vučić u oglasio se sa novim snimkom na svom instagram nalogu "avucic" i tom prilikom istakao da najbolje tek dolazi kao i da Srbija ne sme da stane. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je večera novi spot - odnosno Srbiju u… »
"Najbolje tek dolazi": Vučić - Budućnost zavisi od vas, od nas, od izbora... (video)

"Najbolje tek dolazi": Vučić - Budućnost zavisi od vas, od nas, od izbora... (video)

Večernje novosti 30.11.2023
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić podelio je na društvenioj mreži Instagram zanimljiv, ali i poučan video. Foto Novosti - Najbolje tek dolazi. Srbija ne sme da stane! - stoji u opisu objave. Naime, predsednik na početku videa kaže da je tražio… »
"U pobede za Srbiju i glavu gore!" Vučić se zahvalio ljudima na ogromnoj podršci: Bez vas nismo ništa! (video)

"U pobede za Srbiju i glavu gore!" Vučić se zahvalio ljudima na ogromnoj podršci: Bez vas nismo ništa! (video)

Kurir 30.11.2023
Hvala vam na ogromnoj podršci, hvala vam na svoj ljubavi i snazi koju ste nam davali sve ove godine. Vi ste naša snaga, ljudi su naša snaga, bez vas mi smo ništa. I zato ljudi, u pobede, gore glavu, u pobede, za Srbiju, poručio je Aleksandar Vučić… »

Vesti dana »