Povezane vesti

"U: rijalitiju se sve snima, ali ne može sve da se vidi" Požgaj nakon diskvalifikacije progovorio o Aneli i Janjušu: "On ima…

"U: rijalitiju se sve snima, ali ne može sve da se vidi" Požgaj nakon diskvalifikacije progovorio o Aneli i Janjušu: "On ima…

Blic 30.11.2023
Aleksandar Požgaj je za "Blic" otkrio sve detalje bega iz rijalitija "Zadruga 7 - Elita". On je tom prilikom pričao i o ljubavnom trouglu Marka Janjuševića Janjuša, Maje Marinković i Aneli Ahmić. - Ono što sam ja čuo od jednog takmičara koji… »
"Sve se snima, ali ne može sve da se vidi!" Požgaj otkrio sve detalje bega iz Elite pa raskrinkao ljubavni trougao: On ima…

"Sve se snima, ali ne može sve da se vidi!" Požgaj otkrio sve detalje bega iz Elite pa raskrinkao ljubavni trougao: On ima…

Kurir 30.11.2023
Aleksandar Požgaj je otkrio sve detalje bega iz rijalitija "Zadruga 7 - Elita". On je tom prilikom pričao i o ljubavnom trouglu Marka Janjuševića Janjuša, Maje Marinković i Aneli Ahmić. - Ono što sam ja čuo od jednog takmičara koji bolje poznaje… »
(Video): Prvi put nakon diskvalifikacije Požgaj pred kamerama otkriva razlog bega: "Dnevno sam pio litru rakije, alkohol mi je…

(Video): Prvi put nakon diskvalifikacije Požgaj pred kamerama otkriva razlog bega: "Dnevno sam pio litru rakije, alkohol mi je…

Blic 29.11.2023
Aleksandar Požgaj je za "Blic" otkrio sve detalje bega iz rijalitija "Zadruga 7 - Elita", nakon čega je usledila njegova diskvalifikacija. - Mudriji sam sada. Bio sam u "Eliti" to što jesam - kazao je Požgaj na početku pred našim kamerama. - Tih… »

Vesti dana »