Povezane vesti
Srbija kupila dokument kojim je Hitler izdao naređenje za napad na Kraljevinu Jugoslaviju
Glas Zapadne Srbije 30.11.2023
Nakon nedavne kupovine dela Paje Jovanovića Odmor bašibozuka, Republika Srbija kupila je zloglasnu direktivu br. 25 od 27. marta 1941. godine, kojom je nemački kancelar Adolf Hitler izdao naređenje za napad na Kraljevinu Jugoslaviju i Kraljevinu Grčku… »
„Jugoslaviju uništiti što brže“: Šta piše u Hitlerovoj direktivi koju je Srbija kupila
N1 Info 30.11.2023
Vlada Srbije saopštila je u sredu da je kupila direktivu kojom je nemački kancelar Adolf Hitler izdao naređenje za napad na Kraljevinu Jugoslaviju i Kraljevinu Grčku. Direktiva je datirana na 27. mart 1941. godine i nosila je oznaku "strogo poverljivo"… »
Srbija kupila direktivu kojom je 27. marta 1941. godine izdato naređenje za napad na Kraljevinu Jugoslaviju
Danas 29.11.2023
Vlada Srbije saopštila je danas da je država kupila direktivu „br. 25“, kojom je nemački kancelar Adolf Hitler 27. marta 1941. godine izdao naređenje za napad na Kraljevinu Jugoslaviju i Kraljevinu Grčku. U saopštenju se navodi da je taj dokument, čiji… »
Vesti dana »
Meteorolozi najavljuju olujni vetar i kišu na jugu sledeće nedelje
Južne vesti pre 3 satajoš 23 povezane
Potera kod Rume: Policija oslobodila kidnapovanog muškarca, otmičari u bekstvu
Serbian News Media pre 9 minutajoš 45 povezanih
Nova internet prevara preko WhatsApp-a: MUP apeluje na građane da ne otvaraju sumnjive linkove
Insajder pre 24 minutajoš 26 povezanih





