Povezane vesti
ZEMLJOTRES pogodio omiljeno srpsko letovalište: Registrovan potres od 4,4 stepena po Rihteru
Kurir 30.11.2023
Epicentar zemljotresa bio je u morskom području, 20 kilometara zapadno od Volimija, na dubini od na pet kilometra. Zemljotres jačine 4,4 stepena po Rihteru pogodio je danas grčko ostrvo Zakintos, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki zavod… »
Zemljotres u omiljenom srpskom letovalištu: Zatreslo se poznato grčko ostrvo!
Mondo 30.11.2023
Zemljotres je bio na dubini od 9 kilometara. Zemljotres je bio na dubini od 9 kilometara. Zemljotres jačine 4,4 stepena Rihtera pogodio je ostrvo Zakintos u 14.39 časova po lokalnom vremenu. Epicentar zemljotresa bio je 31 kilometar jugozapadno od sela… »
Jedno od omiljenih letovališta Srba u Grčkoj zatresao zemljotres
Telegraf 30.11.2023
Nema izveštaja o eventualnoj šteti. Zemljotres jačine 4,4 stepena po Rihteru pogodio je danas grčko ostrvo Zakintos, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki zavod. Epicentar zemljotresa bio je u morskom području, 20 kilometara zapadno od Volimija… »
Vesti dana »
Protest ispred Jovine gimnazije: Novosađani podržali zahteve učenika (VIDEO, FOTO)
Danas pre 58 minutajoš 1 povezana
Radarski snimci prikazuju novu turu snega i leda koja stiže u Srbiju. Zna se tačan sat kad će nas pogoditi, na udaru je i Beograd
Blic pre 5 satijoš 2 povezane
(Video) Rekli su mu: „Nikad nećeš uspeti“ – Danas Muzafer Čepeljac stoji na pobedničkom postolju
IndeksOnline pre 1 satjoš 1 povezana





