Povezane vesti

Anđušić: "Nisam ni ja verovao da mogu toliko da skočim"

Anđušić: "Nisam ni ja verovao da mogu toliko da skočim"

Sportske.net 01.12.2023
Košarkaši Partizana savladali su Panatinaikos na svom terenu sa 92:87, u 11. kolu Evrolige. Crno-beli su slavili posle produžetka i nakon velikog povratka sa -10 u poslednjoj četvrtini. Sada Partizan ima skor 5-6, dok je PAO na 6-5. Jedna od… »
Abazović crno-beli: Ovo je više od košarke i sporta (video)

Abazović crno-beli: Ovo je više od košarke i sporta (video)

Politika 01.12.2023
Košarkaši Partizana pobedili su sinoć u Beogradu posle produžetka ekipu Panatinaikosa rezultatom 92:87 (20:21, 19:17, 15:18, 24:22, 14:9) u meču 11. kola Evrolige. Bivši premijer Crne Gore, Dritan Abazović, sedeo je u prvim redovima pored parketa u… »
Kaboklo o značaju Pantera i Alekse: "Lideri nam pomažu u lošim momentima"

Kaboklo o značaju Pantera i Alekse: "Lideri nam pomažu u lošim momentima"

Sportske.net 01.12.2023
Brazilski centar Bruno Kaboklo doprineo je Partizanovoj pobedi nad Panatinaikosom 92:87 sa 12 poena i pet skokova. Navijači su Kabokla naročito oduševili. "Velika pobeda, odličan osećaj. Navijači su bili vrhunski. Drago mi je da imamo takvu bazu… »
Vildoza: "Lepo je vratiti se u Beograd, bili smo neoprezni sa Panterom"

Vildoza: "Lepo je vratiti se u Beograd, bili smo neoprezni sa Panterom"

Sportske.net 01.12.2023
Igrač Panatinaikosa Luka Vildoza nije blistao na terenu "Štark arene" protiv Partizana. Šta više, bio je neprimetan sa nulom, uz dva skoka i asistencijom. Gosti iz Atine su dopustili povratak Partizana sa minud 10 u poslednjih pet minuta regularnog… »
Vildoza: ''Drago mi je da sam se vratio u Beograd, osećao sam se kao kod kuće''

Vildoza: ''Drago mi je da sam se vratio u Beograd, osećao sam se kao kod kuće''

Večernje novosti 01.12.2023
Košarkaši Partizana pobedili su Panatinaikos u okviru 11. kola Evrolige sa 92:87 nakon produžetaka. Foto: Evroliga Nakon odigrane utakmice svoje utiske je izneo i nekadašnji član Crvene zvezde Luka Vildoza. - Dobili su na samopouzdanju na kraju… »
Kako je Partizan pobedio? Jedan igrač je heroj iz senke! Panter i Ledej zakucali pao, a Željko je ovim potezom rešio meč

Kako je Partizan pobedio? Jedan igrač je heroj iz senke! Panter i Ledej zakucali pao, a Željko je ovim potezom rešio meč

Mondo 01.12.2023
Partizan je pobedio Panatinaikos u Areni, a nekoliko detalja donelo je prevagu. Partizan je pobedio Panatinaikos u Areni, a nekoliko detalja donelo je prevagu. Partizan se nikad ne predaje, posebno ne kada igra na svom terenu. Ni kada ima 10 poena… »
"Partizane, čast mi je i hvala!" Dritan navijao za crno-bele, pa se oglasio na internetu: Više od sporta!

"Partizane, čast mi je i hvala!" Dritan navijao za crno-bele, pa se oglasio na internetu: Više od sporta!

Mondo 01.12.2023
Bivši premijer Crne Gore u četvrtak uveče navijao za Partizan protiv Panatinaikosa. Bivši premijer Crne Gore u četvrtak uveče navijao za Partizan protiv Panatinaikosa. Košarkaši Partizana savladali su Panatinaikos (92:87) nakon velike borbe i… »
Britanski ambasador oduševljen partizanom! Gledao Evroligu, pa se obratio na srpskom!

Britanski ambasador oduševljen partizanom! Gledao Evroligu, pa se obratio na srpskom!

Mondo 01.12.2023
Gledao je meč iz prvog reda i uživao u fantastičnoj atmosferi u Beogradu. Gledao je meč iz prvog reda i uživao u fantastičnoj atmosferi u Beogradu. Košarkaši Partizana ostvarili su veliku pobedu nad Panatinaikosom (92:87) u 11. kolu Evrolige -… »
Panter proradio kad je najpotrebnije: "Nisam se brinuo, bilo je pitanje vremena"

Panter proradio kad je najpotrebnije: "Nisam se brinuo, bilo je pitanje vremena"

Sportske.net 01.12.2023
Partizan je u naelektrisanoj "Areni" savladao Panatinaikos 92:87 posle produžetka. Možda i najzaslužniji za trijumf bio je povratnik kapiten Kevin Panter sa devet poena u nizu u poslednjih dva minuta regularnog dela i dodatnih četiri u produžetku… »
"Mrzim te"! Lesor imao poruku za Pantera posle meča (video)

"Mrzim te"! Lesor imao poruku za Pantera posle meča (video)

Večernje novosti 01.12.2023
Košarkaši Partizana pobedili su sinoć u Beogradu posle produžetka Panatinaikos 92:87 (20:21, 19:17, 15:18, 24:22, 14:9), u utakmici 11. kola Evrolige. FOTO: KK Partizan/Tviter Partizan su predvodili Zek Ledej sa 23 poena i pet skokova, Pi Džej… »
Panteru, Mrzim te! Kapiten Partizana stao pred kamere, a onda je Matijas napravio šou (video)

Panteru, Mrzim te! Kapiten Partizana stao pred kamere, a onda je Matijas napravio šou (video)

Mondo 01.12.2023
Matijas Lesor prišao je Kevinu Panteru posle meča i rekao mu da ga mrzi. Matijas Lesor prišao je Kevinu Panteru posle meča i rekao mu da ga mrzi. Matijas Lesor mrzi Kevina Pantera! Naravno, u pitanju je šala između dvojice bivših saigrača i… »
Lesor oduševio mališane posle meča: Grlio ih u hodniku Arene, sa svima je stao da se fotografiše

Lesor oduševio mališane posle meča: Grlio ih u hodniku Arene, sa svima je stao da se fotografiše

Telegraf 01.12.2023
Ostavio je Matijas veliki trag u crno-belom. Doživeo je Matijas Lesor večeras sve što jedan igrač želi. Od svog bivšeg kluba Partizana dobio je doček o kojem će se pričati, pošto je pre susreta od predsednika Ostoje Mijailovića dobio sliku sa… »

Vesti dana »