Povezane vesti

„Muž me je varao dok sam išla na vantelesnu oplodnju i to me je osakatilo“

„Muž me je varao dok sam išla na vantelesnu oplodnju i to me je osakatilo“

Nova 01.12.2023
Simonida Milojković, spisateljica, o svom privatnom životu retko govori. Naime, kako je Simonida tada istakla, nju je muž varao dok su pokušavali da dobiju dete vantelesnom oplodnjom. „Najskuplje sam platila razvod. Ja sam se razvela tokom druge… »
"Muž me je varao dok sam išla na vantelesnu oplodnju": Naša spisateljica prošla kroz pakao: "Najskuplje sam platila…

"Muž me je varao dok sam išla na vantelesnu oplodnju": Naša spisateljica prošla kroz pakao: "Najskuplje sam platila…

Blic 01.12.2023
Simonida Milojković, spisateljica, o svom privatnom životu retko govori, a jednom prilikom je otkrila i šta je u životu najskuplje platila. Naime, kako je Simonida tada istakla, nju je muž varao dok su pokušavali da dobiju dete vantelesnom… »
"Muž me je varao dok sam išla na vantelesnu oplodnju" Naša spisateljica prošla agoniju: Osakatio me je, razvod me koštao…

"Muž me je varao dok sam išla na vantelesnu oplodnju" Naša spisateljica prošla agoniju: Osakatio me je, razvod me koštao…

Kurir 01.12.2023
Simonida Milojković, spisateljica, o svom privatnom životu retko govori, a jednom prilikom je otkrila i šta je u životu najskuplje platila. Naime, kako je Simonida tada istakla, nju je muž varao dok su pokušavali da dobiju dete vantelesnom… »

Vesti dana »