Povezane vesti

"Što se mene tiče, glasam na Floridi": Hil: Svaki napor da me neko regrutuje u kampanji biće neuspešan

"Što se mene tiče, glasam na Floridi": Hil: Svaki napor da me neko regrutuje u kampanji biće neuspešan

Blic 01.12.2023
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da će biti neuspešni svi pokušaji da ga neko regrutuje u ovoj izbornoj kampanji, navodeći da je na građanima Srbije da odlučuju na izborima 17. decembra. Na pitanje o tome što je postao tema… »
Hil: Svaki napor da me neko regrutuje u kampanji biće neuspešan

Hil: Svaki napor da me neko regrutuje u kampanji biće neuspešan

N1 Info 01.12.2023
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da će biti neuspešni svi pokušaji da ga neko regrutuje u ovoj izbornoj kampanji, navodeći da je na građanima Srbije da odlučuju na izborima 17. decembra. Na pitanje o tome što je postao tema… »
Kristofer Hil: Svaki napor da me neko regrutuje u kampanji biće neuspešan

Kristofer Hil: Svaki napor da me neko regrutuje u kampanji biće neuspešan

Radio 021 01.12.2023
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil kaže da će biti neuspešni svi pokušaji da ga neko regrutuje u ovoj izbornoj kampanji, navodeći da je na građanima Srbije da odlučuju na izborima 17. decembra. Na pitanje o tome što je postao tema… »
Hoće li američki ambasador u Srbiji učestvovati u izbornoj kampanji?

Hoće li američki ambasador u Srbiji učestvovati u izbornoj kampanji?

Danas 01.12.2023
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas FoNetu da će biti neuspešni svi pokušaji da ga neko regrutuje u ovoj izbornoj kampanji, navodeći da je na građanima Srbije da odlučuju na izborima 17. decembra. Na pitanje o tome što je… »

Vesti dana »