Povezane vesti

Američki košarkaš Terens Ros odlučio da okonča igračku karijeru

Američki košarkaš Terens Ros odlučio da okonča igračku karijeru

Politika 02.12.2023
VAŠINGTON – Američki košarkaš Terens Ros odlučio je da, nakon 11 sezona u NBA ligi, okonča igračku karijeru. Ros je bio bez angažmana otkako je u maju završio sezonu sa Finiksom u koji je došao početkom godine. Zbog učestalih problema sa… »
Partizan ga letos želeo, on sada objavio povlačenje

Partizan ga letos želeo, on sada objavio povlačenje

Sport klub 02.12.2023
Američki košarkaš Terens Ros objavio je u svom podkastu da završava profesionalnu karijeru sa 32 godine. U avgustu je Ros povezivan sa prelaskom u beogradski Partizan, Amerikanac je rekao da je dobio ponudu crno-belih, ali sada je sve iznenadio… »
Ros prelomio – kraj karijere

Ros prelomio – kraj karijere

Sportski žurnal 02.12.2023
Bivši košarkaš Orlanda, Toronta i Finiksa zbog učestalih povreda odlučio da se penzioniše. Američki košarkaš Terens Ros je odlučio da posle 11 sezona u NBA ligi, okonča igračku karijeru. Ros je bio bez angažmana otkako je u maju završio… »
Ne dolazi u Partizan, završio je karijeru! NBA as šokirao i voditelja - rasplakao ga usred emisije! (video)

Ne dolazi u Partizan, završio je karijeru! NBA as šokirao i voditelja - rasplakao ga usred emisije! (video)

Mondo 02.12.2023
"Mislim da je gotovo", rekao je i iznenadio mnoge! "Mislim da je gotovo", rekao je i iznenadio mnoge! Američki NBA as Terens Ros (32) završio je karijeru posle više od decenije u ligi! Nekad sjajni atleta, osmi "pik" na NBA draftu i dugogodišnji… »
Gotovo - Terens Ros doneo odluku!

Gotovo - Terens Ros doneo odluku!

Sportske.net 02.12.2023
Američki košarkaš Terens Ros koji se dovodio u vezu sa potpisom za Partizan i zvanično je odlučio da okonča profesionalnu karijeru. Iako mu je tek 32 godine, nakon 11 sezona u NBA ligi, Terens Ros je odlučio da okači patike o klin. "Mislim da sam… »
Terens Ros odlučio? Amerikanac je povezivan sa Partizanom, a sada je šokirao sve(t)

Terens Ros odlučio? Amerikanac je povezivan sa Partizanom, a sada je šokirao sve(t)

Večernje novosti 02.12.2023
Američki košarkaš Terens Ros koji je dugi niz godina proveo u NBA ligi a dovodio se i u vezu sa Partizanom, odlučio je da okonča profesionalnu karijeru. Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO Iako mu je tek 32 godine, nakon 11 sezona u NBA ligi, Terens Ros… »

Vesti dana »