Povezane vesti

Slavko Banjac je sa sestrom našeg vaterpoliste dobio sina: Ona je uspešan kardiolog, a pevačev naslednik i dalje nosi…

Slavko Banjac je sa sestrom našeg vaterpoliste dobio sina: Ona je uspešan kardiolog, a pevačev naslednik i dalje nosi…

Blic 02.12.2023
Slavko Banjac više od dve decenije nije pevao, a kako je jednom prilikom ispričao razlog njegovog odlaska sa scene je mračan. Takođe, malo se zna i šta je radio u velikoj pauzi koju je napravio od pevanja. Naime, kako je Banjac jednom prilikom… »
Sin Slavka Banjca bio je čudo od deteta: Vunderkid doktorirao sa 10 na prestižnom fakultetu, nosi majčino prezime, a evo…

Sin Slavka Banjca bio je čudo od deteta: Vunderkid doktorirao sa 10 na prestižnom fakultetu, nosi majčino prezime, a evo…

Kurir 02.12.2023
Iako ga dugo nije bilo na estradnoj sceni, skoro dve decenije, ime Slavka Banjca nije palo u zaborav. Gde je bio i šta je radio u međuvremenu ne zna se poznato, kao što se ne zna mnogo ni o njegovom privatnom životu. Nije tajna da je Slavko Banjac u… »
Vesna čuvala tajnu o slavku banjcu 26 godina! Svi mislili da je imao saobraćajku, a on otkrio razlog nestanka sa estrade

Vesna čuvala tajnu o slavku banjcu 26 godina! Svi mislili da je imao saobraćajku, a on otkrio razlog nestanka sa estrade

Mondo 02.12.2023
Slavko Banjac i Vesna Zmijanac posle mega hita "Ja imam nekog, a ti si sam" ostali su prijatelji, pa je ona godinama čuvala tajnu zašto se Banjac povukao sa estrade. Slavko Banjac i Vesna Zmijanac posle mega hita "Ja imam nekog, a ti si sam" ostali su… »

Vesti dana »